Kiekvieną mėnesį „Steam“ rengia apklausas tam, kad surinktų iš žaidėjų informaciją apie tai, kokią kompiuterinę techniką jie naudoja. Remiantis kovo mėnesio apklausos rezultatais, populiariausia operacinė sistema yra „Windows 10“. „Nvidia“ vaizdo plokštės toliau dominuoja prieš „AMD“, na o procesorių segmente nieko naujo – akivaizdžiu lyderiu išlieka „Intel“.

Kaip matome, 56% „Steam“ vartotojų naudoja „Nvidia“ vaizdo plokštę, tuo tarpu „AMD“ ir „ATI“ vaizdo plokštes turi vos 25% vartotojų. Likę 17% naudoja integruotą „Intel“ grafiką.

76% vartotojų pirmenybę teikia „Intel“ procesoriams ir tik 23% mieliau renkasi „AMD“. Įdomu tai, jog dviejų branduolių procesoriai yra populiariausi, juos turi net 47% apklaustųjų. 45% turi keturių branduolių procesorių, vos 4% turi procesorių su daugiau nei keturiais branduoliais, o 2% vis dar naudoja senučiukus vieno branduolio procesorius.

Populiariausia operacinė sistema „Steam“ vartotojų tarpe nuo šiol yra 64-bit’ų „Windows 10“ – ją naudoja beveik 37% vartotojų. Lyginant su gruodžio mėnesio rezultatais, populiariausia buvo „Windows 7“, kurią naudojo 34% vartotojų.

32% vartotojų mano, kad 8 GB RAM atminties šuo metu yra užtektinai. Populiariausia vieno monitoriaus raiška – 1920x1080p, tarp naudojančių kelis monitorius – 3840x1080p. Beveik 42% nežino arba nenurodė savo turimo interneto greičio. 30% turi kietuosius diskus, kurių talpa yra nuo 250 GB iki 499 GB. Mikrofonus turi daugiau nei pusė žaidėjų.