„Samsung Electronics“ pristatė „Samsung Omnia 7“ (GT-I8700 modelio) išmanųjį telefoną su „Microsoft Windows Phone 7“ operacine sistema. Tai pirmasis „Samsung“ telefonas su šia sistema Europoje ir Azijoje.

„Samsung Omnia 7“ – mūsų pirmais išmanusis telefonas su „Windows Phone 7“. Tikimės, kad vartotojų dėmesį patrauks jo veikimo greitis ir stilingumas bei pramogų galimybės. Pristatydami šį telefoną patvirtiname savo įsipareigojimą siūlyti vartotojams platų pasirinkimą įvairių platformų, kurios tiktų jų gyvenimo būdui“, – sakė „Samsung Electronics“ mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas ir vadovas JK Shin. O Andy Lees, „Microsoft“ mobiliųjų komunikacijų padalinio prezidentas, pažymėjo: „Samsung Omnia 7“ telefonas su „Windows Phone“ sistema žymi svarbų žingsnį vartotojams pateikiant naujo tipo telefoną, išsiskirianti iš konkurentų“.

Išskirtinė įranga

Ryškiame 4 colių įstrižainės jutikliniame „Super AMOLED tipo „Samsung Omnia 7“ telefono ekrane vaizdas aiškiai bus matomas ir lauke, esant ryškiai šviesai. Telefone įdiegtos technologijos leidžia dideliu greičiu perduoti duomenis. Pavyzdžiui, 4 MB dainą galima atsisiųsti per 4,4 sekundės, o 40 MB vaizdo įrašą įkelti į internetą pakanka 56 sekundžių. Erdvinis garsas ir aukšta balso kokybė leidžia kalbėtis su draugu arba surengti konferencinį pokalbį taip, lyg visi pašnekovai būtų viename kambaryje. Puiki „Omnia 7“ išvaizda, metalinis korpusas šį telefoną daro stilingu palydovu įvairiose situacijose.

Geriausios pramogos

„Samsung Omnia 7“ telefonu galima prisijungti tiesiogiai prie „Xbox LIVE“ bei „Zune“ tarnybų. Žaidimų mėgėjus pradžiugins didelis žaidimų pasirinkimas „Xbox LIVE“ tinkle. Muzikos ir filmų mėgėjams patiks didelė įvairių vaizdo ir muzikos įrašų biblioteka „Zune“ sistemoje. „Omnia 7“ gali automatiškai sinchronizuoti duomenis su kompiuteriu „Wi-Fi“ ryšiu, kad telefone nuolat būtų atnaujinama mėgiamiausių įrašų kolekcija. 5 mln. taškų raiškos fotoaparatas su LED blykste padės fiksuoti dinamiškas gyvenimo akimirkas ir pasinaudoti pažangiomis funkcijomis.

Dinamiškam gyvenimui

„Samsung Omnia 7“ naudojamos „Windows Phone 7“ operacinės sistemos vartotojo sąsaja į intuityviai valdoma ir dinamiška. „Windows Phone Hubs“ padės tvarkyti informacijos srautą ir supaprastinti kasdienes užduotis. Suasmeninamas telefono pradinis ekranas su „Tiles“ funkcija, kuri vietoje įprastų programų piktogramų rodo nuolat atnaujinamą atitinkamų programų ar paslaugų informaciją. Atnaujinimai realiuoju laiku pateiks naujausią informaciją iš interneto, naujienas, nuorodas ir naujausią žinias iš socialinių tinklalapių tiesiogiai į pradinį telefono ekraną. Ekrano langai, skirti žmonėms, nuotraukoms, biurui, prekyvietei, žaidimams ir muzikai bei vaizdui, užtikrins, kad visas turinys bus jam skirtoje vietoje.
Patobulintas dalinimasis multimedijos turiniu – dar viena labai svarbi funkcija. Su „Omnia 7“ prieiga prie įvairių socialinių tinklų ir nuotraukų talpinimo portalų visada po ranka, todėl galima, spustelėjus vieną mygtuką, draugui persiųsti nuotraukas ir pasidalinti savo turiniu.

„Samsung Omnia 7“ techniniai duomenys