Pokyčiai yra vienintelis pastovus dalyka mūsų gyvenime – ko gero, jau ne kartą esate girdėję šį posakį. Na, o šį kartą norime taip pat papasakoti apie pokyčius, kuriuos atlieka garsi kompiuterinių žaidimų kūrėja.

Visame pasaulyje garsi, kompiuterinius žaidimus kurianti kompanija „Microsoft Game Studios“ keičia savo vardą ir nuo šiol vadinsis „Xbox Game Studios“. Kaip tvirtina šios kompanijos viceprezidentas Matt Booty, kompanija savo vardą keičia tikrai neatsitiktinai – naujasis pavadinimas atspindi kompanijos plėtrą. Viceprezidentas pabrėžia, kad kompanija jau kuria žaidimus įvairioms platformoms, todėl pavadinimo keitimas – tiesiog natūralus bei savaime suprantamas žingsnis.

„Xbox Games Studios“ šiuo metu fokusuojasi į net 13 krypčių, tokių, kaip Undead Labs, Ninja Theory, Obsidian Entertaiment ir t.t. Viceprezidentas patvirtino, kad su šiais projektais dirbantys kūrėjai siekia ne tik pačių geriausių rezultatų, bet ir nori nustebinti gerbėjus. Taip pat teigiama, kad dar šiais metais Xbox one savininkai sulauks tokių žaidimų, kaip Crackdown 3, Gear 5 ar Ori and the Will of the Wisps.