„LG Electronics“, bendradarbiaudama su kompanija „Microsoft“, jau lapkričio mėnesį pristatys nemokamų programų rinkinį išmaniųjų telefonų su „Windows Phone 7″ savininkams. Populiarioms išmaniųjų telefonų funkcijoms – pradedant socialiniais tinklais, žaidimais ir baigiant muzikos leistuvais – pritaikytas programas naudotojai suras specialiose elektroninėse parduotuvėse „LG Application Store“ ir „Windows Phone Marketplace“.

„Pristatydami naujausius telefonus su „Windows Phone 7″ operacine sistema, siekiame suteikti jiems daugiau funkcionalumo, išplėsti siūlomas galimybes. Remdami „Microsoft“ išmaniųjų telefonų strategiją, siūlome naudotojams nemokamas programas, kurios taps platforma standartinėms užduotims, bendravimui ir pramogoms“, – sakė Chang Ma, „LG Mobile Communications Company“ rinkodaros skyriaus viceprezidentas.

Naujų išmaniesiems telefonams skirtų programų kūrėjai ir dizaineriai savo kūrinius galės pristatyti rinkai elektroninėse LG ir „Microsoft“ parduotuvėse, taip pat pasaulinėje LG „Facebook“ svetainėje „LG Mobile Global“.

Telefonų su „Windows Phone 7″ savininkams LG taip pat pasiūlys nemokamą prisijungimą prie kompanijos kuriamų programų, skirtų papildyti socialinių tinklų funkcijoms „Type n Walk“, „Voice SNS“ ar „Subway AR“.

Daugiau informacijos apie nemokamas programas rasite LG Mobile Global svetainėje.