Spalį pristatytas „Microsoft Lumia 550″, turintis naujausią „Windows 10″ operacinę sistemą, jau pasiekė Lietuvą ir yra prieinamas prekybos vietose. Apie 129 eurus kainuojantis išmanusis telefonas pasižymi ne pagal kainą moderniomis specifikacijomis ir patogia programine įranga.

4,7 colio įstrižainės ekraną turintis telefonas su net 315 pikselių tankumu užtikrina kokybišką vaizdą ekrane. Modelis sveria 142 gramus, turi 8 GB vidinę atmintį, kurią su „microSD“ atminties kortele galima praplėsti iki 200 GB. Telefone įdiegta 4G ryšio technologija, leidžianti greitai naršyti internete be jokių trikdžių.

„Lumia 550″ turi integruotą keturių branduolių 1,1 GHz „Qualcomm Snapdragon 210″ procesorių bei 1 GB darbinės atminties. Toks derinys leis be jokių trikdžių naudotis naujausiomis programėlėmis ir žaidimais.

Šis modelis, kaip ir kiti „Lumia“ serijos telefonai, užtikrina aukštą fiksuojamų nuotraukų kokybę. Įrenginyje įtaisyta 5 MP pagrindinė kamera su automatinio fokusavimo galimybe ir LED blykste, o kokybiškas asmenukes padės pasidaryti 2 MP priekinė kamera.

„Lumia 550″ turi galingą ir keičiamą 2100 mAh bateriją, kuri leis kalbėtis 16 valandų be pertraukos arba net 60 val. klausytis mėgstamos muzikos.

Tai vienas pirmųjų telefonų, kuriuose veikia naujoji „Windows 10″ operacinė sistema, pritaikyta išmaniesiems įrenginiams. Ji užtikrina, jog visi vartotojo „Windows“ įrenginiai veiktų vienodai ir pažįstamai. Pradėjus darbą asmeniniu kompiuteriu, jį galima užbaigti mobiliajame telefone arba atvirkščiai. „Lumia 550″ vartotojus taip pat pasitiks atnaujintas ir patobulintas „Office“ paketas, užtikrinantis produktyvų darbą neturint prieigos prie kompiuterio, moderni „Edge“ naršyklė, o „OneDrive“ pasirūpins, kad visi dokumentai, nuotraukos, vaizdo įrašai bei muzika būtų prieinami debesyse iš bet kurio „Windows“ įrenginio.

„Lumia 550″ kaina siekia apie 129 eurus. Pirkėjai gali rinktis iš juodos ir baltos spalvos variantų.