Kalbant apie Fallout 76, reikia pažymėti, kad Bethesda pastaruoju metu darbuojasi iš peties – jau atlikta nemažai darbų, o šiandien papasakosime apie vieną iš jų. Naujiena yra iš tiesų džiuginanti – išleidžiama nauja PvP modifikacija.

Bethesda atstovai pažymi, kad jau nuo pat Fallout 76 pasirodymo pradžios, jie sulaukia ypač daug laiškų, komentarų bei atsiliepimų iš žaidėjų apie tai, kad pastarieji pageidauja intensyvesnės kovos, daugiau iššūkių bei stipresnės konkurencijos šiame žaidime. Galima daryti išvadą, kad Fallout 76 renkasi adrenalino bei netikėtumų išsiilgę žmonės. Na, o kalbant apie naująją PvP modifikaciją, kompanijos atstovai pažymi, kad dabar žaidėjų pageidavimai tikrai išsipildys – jie turės galimybę patirti dar daugiau įtraukiančių nuotykių ir patirti aštresnių įspūdžių. Taip pat pažymima, kad kai kurie pavojai netgi gali būti mirtini, tad, akivaizdu, kad adrenalino tikrai netrūks.

Tačiau tai ne visi pokyčiai, kuriuos atneš ši nauja modifikacija. Pažymima, kad visi žaidėjai, kurie nepriklausys jūsų komandai, iš karto bus indentifikuoti, kaip priešai, todėl, norint pradėti kovą, neteks imtis jokių papildomų veiksmų. Bet ir tai dar ne viskas: kompanijos atstovai atskleidė, kad naujoji modifikacija džiugins bei stebins baudomis ir atlygiais. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad kiekvienas žaidžiantysis patirs įvairiausių būsenų – ir pakilimų, ir nuopuolių.

Telieka tik atsakyti į dar vieną, ne mažiau svarbų klausimą: tai kada bus galima pradėti mėgautis šios naujos modifikacijos privalumais? Planuojama, kad ji turėtų pasirodyti jau pirmąjį kovo mėnesį.