Atrodo zombiai apsireikš ir naujausioje serijos dalyje „Call of Duty: Advanced Warfare“. Tačiau šios vaikštančios ir atsibodusios puvenos bus prieinamos tik „Season Pass“ turėtojams. Taigi, jei jums negaila 50 eurų, gausite ne tik ateinančius 4 DLC papildymus, prieigą prie „Atlas Gorge“ žemėlapio, bet ir numirėlius.

Kol kas zombių režimo žaidime nerasime, tačiau faktą, jog jie yra, patvirtina „GameStop“ pranešimas spaudai: „Zombiai sugrįžta kaip dalis Call of Duty: Advanced Warfare – Season Pass turinio!“. Žaidėjai skatinami užsukti į vieną iš „GameStop“ parduotuvių ir įsigyti „Season Pass“.

Na, iš tikro yra zombiai, bet tai labiau erzinimas žaidėjų, kurie jų tikėjosi žaidime. Atrakinus kiekvieną žemėlapį „Exo-Survival“ režime, gauname papildomą priešų bangą, sudarytą iš numirėlių. Ar „Season Pass“ turėtojai gaus kažkokį papildomą režimą – sužinosim vėliau.

„Call of Duty: Advanced Warfare“ jau prieinamas tiems, kas užsisakė žaidimą iš anksto. Oficialus žaidimo startas įvyks rytoj, lapkričio 4 dieną.

Žemiau pamatysit zombių bangą patvirtinantį filmuką.