2014-ieji į žaidimų istoriją turbūt įeis kaip simuliatorių metai. Pasirodė ožkos, anonsuoti meškos, akmens ir dar visokio briedo simuliatoriai. Atrodo, kad absurdo riba jau peržengta. Bet pasirodo ne. Jūsų dėmesiui – „Grass Simulator“ tapo prieinamu „Steam Early Access“ sistemoje.

Žolės simuliatorius. Žolės simuliatorius. Žolės simuliatorius. Bandau tai skaityti ir juokiuosi. Žolės simuliatorius. Būsime žole ir… kažką darysime? Ne. Šaudysime karves. Jums tikrai tikrai nepasigirdo. Žolės simuliatoriuje šaudysime karves. Kaip? Žolė šaudys? Ne, žolė nešaudys. Šaudysime mes.

„Early Access“ versijoje rasime tris režimus: „classic mode“, „dubstep cow mode“ ir „shooting range“. Pirmajame valdysime pagrindinį veikėją Garry Rambler ir šaudysime karvytes, trypiančias nekaltą žolę. Antrasis yra tas pats, tik karvės šoks dubstepą, o trečiojo režimo pavadinimas kalba pats už save. Visgi, yra ir režimas, leidžiantis pasijausti žole: „Grass Simulation Mode“. Tapk žolės gabaliuku šiame dideliame pasaulėlyje.

Atsikratyti „Early Access“ statuso žaidimas turėtų šešių mėnesių bėgyje. Žadama dar daugiau režimų, tinklo režimas ir „Unity 5“ variklio patobulinimai.

Įsigyti žolės galima už 10 eurų. Šiuo metu taikoma 10% nuolaida.