Po itin sekmingų Crytek produktų Crysis ir Crysis: Warhead pasirodymų visi nekantriai laukia šios serijos tęsinio Crysis 2. Po pirmųjų treilerių pasirodymo kaikurių fanų entuziazmas ėmė blėsti, kadangi įspudingos grafikos žaidimui bus reikalingas ne ką mažiau įspudingų duomenų kompiuteris.

Na o vokiškame, Crytek sukurtame, Crysis 2 kampelyje Facebook’e buvo paviešinti minimalūs techniniai reikalavimai šiam žaidimui. Reikalavimai nėra labar maži, tačiau buvo tikėtasi, jog jie bus kurkas baisesni.

Taigi norint žaisti Crysis 2 mum teks turėti kompiuterį su Windows XP, Vista, 7 operacine sistema. Žaidimas nebus reiklus procesoriui – mums pakaks Intel Core 2 Duo 2,0 GHz, AMD’s Athlon 64 x2 2,0 GHz dviejų branduolių CPU. Kompiuteryje turėtų būti bent 2GB darbinės atminties, o tai yra įprasta naujesniems žaidimams. Daugiausia bėdų kyla su vaizdo plokšte, tačiau žaidimas nebus baisiai reiklus ir jai. Be pakankamai sparčių Nvidia 8800GT 512MB, ar ATI HD 3850 512MB naujuoju žaidimu mėgautis negalėsime. Crysis 2 pasiglemš 9GB kietojo disko vietos. Žaidimui užregistruoti bus reikalinga interneto prieiga.

Taigi šie reikalimai nėra tokie milžiniški, kokie buvo prognozuoti prieš tai. Vis dėl to, jei norite mėgautis žaidimu aukštesne grafika, Jums prireiks ir rimtesnės dežės. Numatoma žaidimo pasirodymo data – kovo 22-oji. Tiesa, tada žaidimas bus tik JAV parduotuvėse, o Europoje pasirodys trimis dienomis vėliau.