„Codemasters“ ir vėl kviečia senuosius „Lord of the Rings Online“ žaidėjus sugrįžti ir pažaisti žaidimą visiškai nemokamai visą šią savaitę.

Tai jau ne pirmas kartas, kai yra atliekama tokia akcija šiam žaidimui. Nemokama savaitė galios visiems žaidėjams nuo gegužės 10 dienos, kurie anksčiau buvo užsiprenumeravę žaidimą bent vienam mėnesiui.

Tą pačia progą visą šią savaitę žaidėjai gaus 5% daugiau patirties taškų iš nužudytų priešų ir galės keliauti po Viduržemį naudodamiesi žirgais visiškai nemokamai.

Žaidimas neseniai sulaukė ir naujos pataisos, kuri toliau tęsia „Siege of Mirkwood“ istoriją. Galėsime susipažinti su naujais veikėjais, išbandyti save naujose misijose ir kautis prieš Saurono pajėgas šiauriniame Viduržemyje.

Ir tai dar ne viskas. Šiuo metu visi norintys gali užsisakyti „Lifetime“ žaidimo prenumeratą tik už 75 svarus sterlingų. Taigi, jeigu planuojate sugrįžti į žaidimą, tuomet nedelskite, nes nemokama žaidimo savaitė jau prasidėjo. Jeigu nežinote nuo ko pradėti, kur atsisiųsti klientą ar tiesiog norite pasidomėti apie žaidimą, tuomet tai galite padaryti oficialiame žaidimo tinklapyje.