„Login Startup Fair“ dalyviai – žaidimų kūrimo platforma „TutoTOONS“ pateko į „LOGIN Startup Pitch Challenge 2015“ finalą, kuriame užėmė 3 vietą. Tai vienintelė žaidimų kompanija, pelniusi prizinę.

Ketvirtadienį ir penktadienį Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre  vyko didžiausia Lietuvoje  9-oji  „Login 2015“ progreso konferencija. Viena iš jos dalių – „Login Startup Fair“ mugė, skirta Lietuvos startuoliams.

„LOGIN Startup Fair“ mugėje mes turėjome savo stendą, kuriame visiems susidomėjusiems pristatėme „TutoTOONS“ žaidimų kūrimo platformą ir pačius žaidimus. Sutikome daug žmonių, kurie jau žino mūsų startuolį, buvo ir tokių, kurie apie mus dar nieko nebuvo girdėję.“, – įspūdžiais dalijosi vienas iš „TutoTOONS“ bendraįkūrėjų Mantas Radvila.

 

„Login Startup Fair“ mugės metu geriausi Lietuvos startuoliai galėjo ne tik parodyti savo veiklą susirinkusiems lankytojams, bet ir sudalyvauti „LOGIN Startup Pitch Challenge 2015“ konkurse. Jame startuoliai pristatė savo verslo idėjas pasaulinio lygio investuotojams iš daugiau nei 30 fondų ir akseleratorių. Tuo šiemet pasinaudojo net 33 Lietuvos startuoliai. 9 iš jų, patekę finalą, varžėsi dėl pagrindinio 4300 eurų vertės piniginio prizo. Žaidimų kūrimo platforma „TutoTOONS“ užėmė 3 vietą ir laimėjo 600 eurų, juos kompanija ketina skirti naujų vartotojų pritraukimui. „Mes šiam konkursui išties daug ruošėmės. Žinojome, kad esame stirpūs varžovai, tad labai džiaugiamės, kad mūsų darbas ir pasiekimai buvo įvertinti. Mes esame vienintelė žaidimų kompanija iškovojusi prizinę vietą. Galima sakyti, kad iš visų žaidimų kompanijų, esame pirmi!“, – kalbėjo M. Radvila.

 

„Login 2015“ konferencijos dalyviai „TutoTOONS“ džiaugėsi puikiai suorganizuotu renginiu ir galimybe ne tik dalyvauti konkurse pristatant savo startuolį, bet ir įsitraukti į kitas šios konferencijos veiklas: „Klausėme Vaido Bagono, dirbančio „RedLynx Ubisoft” (Suomija) paskaitos apie jo darbą tarptautinėje kompanijoje ir „Trials Fusion“ žaidimo kūrimą. Vaidas davė daug naudingų patarimų tiek apie tokio mąsto organizacijos veiklą, tiek apie kuriamų žaidimų dizainą. Stengsimės visa tai pritaikyti ir „TutoTOONS“ kompanijoje“.