Žinomo laikraščio „Times“ žurnalistė Janice Turner apkaltino videožaidimus, esant „Šėtono sudoku“ ir „kokainu smegenims“.

Tokias savo kontroversiškas mintis ji išsakė komentuodama naujausius duomenis iš „Childwise“ agentūros, kuri atlikusi tyrimą išsiaiškino, jog vidutiniškai kiekvienas D.Britanijos vaikas per dieną praleidžia po 5 valandas ir 20 minučių prie multimedijos prietaisų.

Tuner teigimu, jos jaunystės laikais tėvai jai neleisdavo žiūrėti televizoriaus, kuris neabejotinai ją būtų pavertęs žaidimų aikštelės atstumtąją.

„Skirtingai negu televizoriaus nemėgstantys tėvai, aš atsisakau pirkti savo vaikams nešiojamas žaidimų konsoles, „Xbox’us“, „GameCube’us“ ar „PS2″ žaidimų aparatus“, – kalbėjo jinai.

„Jie yra Šėtono sudoku, kokainas smegenims. Netgi labiausiai netikęs animacinis filmukas ar lėkšta muilo opera moko vaikus apie veikėjus, siužetą, dramą, humorą, gyvenimą. Žaidžiant videožaidimus, vaikai yra psichiškai įkalinami, prijungiami prie blogųjų kūrėjų smegenų“.

Atrodo, jog žymusis Floridos teisininkas Jack Thompson pagaliau susirado bendraminčių. Taigi, kas jums geriau? Muilo opera „Marina“ ar „Final Fantasy XII“? Trileris „Žaidimo Pabaiga“ ar „Call of Duty 4“?