Socialinė platforma RAWG yra skirta kompiuterinių žaidimų gerbėjams, kurios dėka galima rasti bendraminčių bei savo pomėgius labiau atitinkančių žaidimų tiesiog papildant platformą duomenimis apie įveiktus žaidimus. „Žaidimų IMDb“ vadinama platforma neapsiriboja tik naujų žaidimų paieška ar informacijos mainais, bet ir siūlo unikalų pelno dalybos sprendimą –  RAWG žetonus. Tai visiškai nauja vidinė kriptovaliuta, skirta žaidėjų apdovanojimams. Gauti žetonus galima už pasiekimus įvairiuose žaidimuose arba pagalbą vystant platformos duomenų bazę.

RAWG žetonai sukurti pasitelkiant kriptotechnologijas, o jų vertę ateityje užtikrins portale vyksiantis reklamos pardavimai. Vienas žetonas yra lygus dešimčiai reklamos peržiūrų, arba gali būti iškeistas į partnerių siūlomas prekes ir paslaugas. Šiuo metu RAWG partnerių sąrašą sudaro tokios kompanijos kaip „Playrix“, „Game Insight“, „Xsolla“, „Gaijin Entertainment“ ir „Wargamming“, tačiau šis sąrašas nuolat plečiasi. RAWG nariams belieka sinchronizuoti savo žaidimų įrenginius (pavyzdžiui „PlayStation 4“) ir žaisti mėgiamus žaidimus. Atrakinę naujus pasiekimus savo mėgiamame žaidime žaidėjai bus apdovanojami ir RAWG žetonais. Žaidimų pasiekimai („Achievements“ – „Xbox Live“ ir „Steam“ platformose, „Trophies“ – „PlayStation 4“ platformoje) yra vienas geriausių ir patikimiausių metodų, siekiant apskaičiuoti žaidime praleistą laiką ir žaidėjo įgūdžius. Pavyzdžiui, kiekvienas prie RAWG jau prisijungęs žaidėjas vidutiniškai jau turi daugiau nei 1000 pasiekimų, apibūdinančių jo pamėgtus žaidimus, bei pasiekimus juose.

Tik startavus ankstyvajai RAWG versijai prie jos prisijungę žaidėjai sukūrė vieną didžiausių duomenų bazių vaizdo žaidimų gerbėjams. RAWG pasitelkia šiuos duomenis, kad pateiktų kuo tikslesnes rekomendacijas savo vartotojams. Tokiu būdu socialinės platformos nariai greičiau ir paprasčiau atranda naujus žaidimus, panašius į jau bandytas ir patikusias pramogas. RAWG pasirinkę žaidėjai automatiškai tampa ir turinio kūrėjais bei yra apdovanojami už savo indėlį visos bendruomenės labui.

RAWG žetonų ir apdovanojimų sistema startuos jau šią vasarą. Siekdami laikytis numatyto grafiko, RAWG kūrėjai anonsuoja dviejų raundų pirminį žetonų siūlymą (ICO), kurio metu siekiama surinkti 10 milijonų JAV dolerių. Dalį šios sumos, bendradarbiaudama su investuotojais, RAWG sistema jau pritraukė.

„Turime pirmą 2 milijonų JAV dolerių įnašą iš profesionalių investuotojų „Crypto Bazar“, kurie renkasi investuoti į projektus dar iki pirminio žetonų siūlymo (pre–ICO)“, – pasakoja RAWG įkūrėjas Gadji Makhtievas. „Šiuo metu siekiame užsitikrinti dar 4 milijonus JAV dolerių iš kriptovaliutų investuotojų sindikatų. Nepaisant to, paskutinis investicijų pritraukimo ratas mums yra pats svarbiausias. Šį pavasarį startuosiantis žetonų išpardavimas leis suprasti, ar žaidėjams patinka mūsų sistema ir pati idėja būti apdovanotiems už pasiekimus žaidimuose“.

„Žaidimų industrija yra viena palankiausių kriptotechnologijų integravimui. Lojalumo programos, žaidimuose esančios valiutos, realūs apdovanojimai ar net gryni pinigai už žaidimuose praleistą laiką yra žaidėjams jau žinomos idėjos ir principai. Kaip ten bebūtų, iki šiol dar nebuvo sistemos, kuri apdovanotų žaidėjus nepriklausomai nuo to, kur ir ką jie žaidžia, be jokių apribojimų ar įsipareigojimų“, – sako RAWG vadovė Dasha Lyalin. „Žaisdami nuolat su tuo susiduriame, tad noriu pakviesti visus jungtis prie mūsų bandymo pakeisti ir išplėsti žaidimų industrijoje jau esančias taisykles“.

Visi, norintys išmėginti RAWG, tai gali padaryti jau dabar, apsilankę adresu www.rawg.io