Kai pagalvojam kokio žaidimo serija galėtu vadintis visų laikų geriausia, tikriausiai ne vienam pats pirmas žaidimas, kuris šauną į galvą, tai „Final Fantasy“. Juk tai jau daugiau nei 22-ius metus trunkanti „Square Enix“ RPG žaidimo seriją, kuri mums davė kiek daugiau nei 27 žaidimus ir praktiškai nėra platformos, kurioje ji nebūtų karaliavusi. Taip, ši serija per tiek metų yra tikrai pavergusi dideles minias žmonių, kuriems šios serijos išgyvenimas yra tiek pat svarbu, kiek oras. Tačiau, viename interviu „Square Enix“ vadovas Yoichi Wada prisipažino, kad iš šios nuostabios serijos išsunkė viską ir nori, kad jo kompanija judėtu toliau, prie kitų projektų.

Paklaustas kokią dabar svarbą pasauliniai žaidimų fanų auditorijai sudaro didelio biudžeto, ilgą laiką kuriami, japonų stiliaus žaidimai, jis atsakė:

„Aš manau, kad „Final Fantasy XIII“ bus kažkas ypatingo ir tai džiugiai priims viso pasaulio žaidėjai, tačiau ar ir toliau kursime šio stiliaus žaidimus bus matyt, Mano mainymu komanda kuri dirbo prie „Final Fantasy XIII“ turėtu pereiti prie naujų žaidimų kūrimo. „Square Enix“ trokšta sukurti kažką naujo ir aš manau, kad „Final Fantasy“ kūrėjų komanda galėtu sukurti žaidimą, kuris visiškai skirtųsi nuo „Final Fantasy“ serijos žaidimų, tačiau kol kas komanda griežtai nusiteikusi dirbti „Final Fantasy“ fanų auditorijai“ – atvirai kalbėjo Yoichi Wada.

Yoichi Wada labai mėgsta Vakarų stiliaus žaidimus ir yra užsiminęs apie tokia galimybe, kad „Final Fantasy“ kūrimas persikeltu iš Japonijos būtent ten. Tačiau kol kas tai tik kalbos, nes butu atleistas labai didelis skaičius žmonių dirbančių šioje įmonėje. O kadangi visos Japonijos nėra Vakarų žaidimai taip užkerėję kaip Yoichi Wada, tai žaidimo ir kūrėjų populiarumas smarkiai kristu šalyje, kurioje viskas ir prasidėjo.