Nors prieš „Xbox 360“ pasirodymą netrūko kalbų apie tai, kokiu nepakartojamu namų pramogų įrenginiu konsolė taps, viskas nėra taip šaunu, kaip galėtų būti. Problema slypi tame, kas konsolė groja DVD diskus, tačiau nepažįsta kitų įrašų formatų, kas aktualu neretam pirkėjui (na, tarkime man – tikrai;). Juk beveik visi turime vaizdo įrašų ir trumpų filmų DivX ir XviD formatais. Deja, peržiūrėti jų su „Xbox 360“ kol kas nebuvo galima.

„Xbox“ klestėjimo metu tokio pobūdžio problemos buvo išspręstos, tad tebuvo laiko klausimas, kada kažkas panašaus pasirodys „Xbox 360“ konsolei. Ir pasirodė – internete jau galima rasti programą „Transcode 360“, kuri atveria duris XviD ir DivX filmams į „Xbox 360“. Pati dekoduoti šių formatų konsolė vis dar nemoka, tad programos autoriai ėmėsi reikalo iš kitos pusės – „Transcode 360“ verčia XviD ir DivX įrašus į formatą, kurį konsolė moka rodyti. Suprantama, tam reikia asmeninio kompiuterio, bet darbo rezultatą jau galima žiūrėti su „Xbox 360“.

Suprantama, tai daugiau tarpinis nei rimtas sprendimas tiems, kam svarbu XviD ir DivX palaikymas žaidimų kompiuteryje, bet tai geriau nei nieko. Patogiausia būtų naudoti programą, kuri paleidžiama pačioje „Xbox 360“, tačiau kažin ar tai greitu laiku pavyks įgyvendinti – trukdo paranojiškos konsolės apsaugos nuo piratavimo.