Paviešintas pilnas sąrašas žaidimų, pasirodysiančių šių metų „Xbox Live Summer of Arcade“ sezonui.

Pirmasis bus nuostabus, izometrinis veiksmo RPG „Bastion“, kurį kuria „SuperGiant Games“ ir jis kainuos 1200 „Microsoft Points“.

Antrasis, tai Erich Chahi ambicingasis projektas, kuriame bus galima pasijusti tikru Dievu. Taip, teisingai, tai „From Dust“, kuris šioje sistemoje pasirodys Liepos 27-ąją ir kainuos tuos pačius 1200 „Microsoft Points“. Trečiasis – „Insanely Twisted Shadow Planet“, veiksmo žaidimas, kuris kuriamas „Fuelcell Games“ studijos ir pasirodys jis rugpjūčio 3-ąją už tuos pačius 1200 „Microsoft Points“.

Su „Kinect“ sistema suderinamas, nuo išmaniųjų telefonų aukštų pozicijų nužengęs fenomenas „Fruit Ninja“ pasirodys jau rugpjūčio 10-ąją, už 800 „Microsoft Points“. Po savaitės, rugpjūčio 17-ąją, pasirodys gynybos žaidimas „Toy Soldier: Cold War“ ir kainuos jis 1200 „Microsoft Points“.

„Microsoft“ prie viso šito siūlo ir nedidelį pasiūlymą. Visiems įsigijusiems visus šiuos žaidimus iškart, bus dovanojamas daugelio žaidėjų režimo RPG „Crimson Alliance“, kuris paprastai kainuoja 1200 „Microsoft Points“ ir pasirodys rugsėjo 7 dieną.