Kai kurie rinkos ekspertai mano, jog „Xbox 360“ konsolė turėtų turėti bevielio ryšio galimybių. Konkretizuoti tokie „spėjikai“ dažniausiai nelabai mėgsta, bet šįkart bent jau nurodo, kas paskatino šią prognozę.

Pasirodo, kalbėdamas apie būsimą „Xbox 360“, prastais oratoriaus gabumais garsėjantis Bilas Gatesas yra pasakęs: „On my Xbox, I want to be able to listen to that music in that living room, I want to be able to call up those photos“.

Microsoft įkūrėjas teigia, jog žaidimų konsolėse laikui bėgant atsiras vis daugiau įprastinių asmeninių kompiuterių savybių. Be to, jis mano, kad silpstant „Nintendo“ žaidimų konsolių rinka ima virsti dviejų kompanijų – „Sony“ ir „Microsoft“ – kovos lauku. Na, bet mes ne apie tai.

Visą „Xbox 360“ kūrimo laiką „Microsoft“ stipriai akcentavo muzikos, nuotraukų bei kitos daugialypės terpės informacijos peržiūrą/perklausą naudojant konsolę. Nenuostabu, jog kilo klausimas – kaip gi visa tai bus įgyvendinta? Jei perkeliant nuotraukas teks su USB raktu bėgioti nuo „Xbox“ prie AK – tai tikrai nebus vykęs „skaitmeninių namų“ vizijos įgyvendinimas, ar ne? Todėl ir spėjama, jog į areną turėtų išeiti bevielis tinklas.

Laukti atsakymo į visus klausimus apie „Xbox 360” liko nedaug. Naujoji konsolė turėtų būti pristatyta jau šį šeštadienį, gegužės 14 dieną specialioje MTV laidoje.