Taip, jūs supratote viską labai teisingai. Jau nuo šio šeštadienio, t.y., gruodžio 2 dienos, naujoji „Microsoft“ konsolė „Xbox 360“ startuos Lietuvoje oficialiai. O jos startą simbolizuos linksmas vakarėlis viename Vilniaus naktinių klubų.

Tas klubas – tai „Fashion“, įsikūręs Trakų g. 2. Jame jau nuo 22 valandos prasidės „Rich & Beautiful 2“ vakarėlis, kuris ir turėtų tapti tuo simboliniu renginiu reiškiančiu, jog „Xbox 360“ konsolė Lietuvoje bus pardavinėjama oficialiai.

Renginyje jūs ne tik turėsite galimybę išbandyti naująją konsolę, bet ir išgirsti „RnB“ stiliaus muziką. Ją turėtų atlikti Vaidas Baumila su grupe, bei DJ Sezzy.

Bilietas į „Fashion“ klubą šį vakarą kainuos 30 litų, o turintiems „Laisvalakio“ kortelę, kaina sumažės iki 15 litų.

Toks konsolės startas yra labai svarbus įvykis mūsų šalies žaidimų istorijoje, kadangi nuo šiol Lietuva bus ta šalis, kurioje „Xbox 360“ startavo oficialiai. Tai reiškia, jog nepaprastai padidės šiai konsolei skirtų žaidimų asortimentas, bei pačią konsolę bus galimą įsigyti daug lengviau ir galbūt pigiau.

Likusiame pasaulyje „Xbox 360“ startavo dar praėjusių metų gale ir buvo pirmoji iš naujos kartos konsolių, pasirodžiusių rinkoje. Iki šiol „Microsoft“ pavyko parduoti virš 7,5 milijono konsolės vienetų.

Lietuvai skirtame renginyje bus ir Games.lt komanda, kuri po renginio parengs smulkų pranešimą apie tai, kas gi tą vakarą dėjosi „Fashion“ klube. O turinčius galimybę atvykti į nurodytąją vietą ypatingai kviečiame, kad ir jūs savo akimis pamatytumėte X360 bei kaip seksis Vaidui ir DJ Sezzy mini dvikovoje kuriai bus naudojamas naujasis XBOX.