Patikimas šaltinis Didžiojoje Britanijoje, tinklalapiui Eurogamer teigia, jog Xbox 360 išleidimo data yra numatyta šių metų lapkričio 25 dieną. JAV platforma turėtų pasirodyti vos keliomis dienomis anksčiau. Tačiau, jos planuojama kaina šįkart tikrai nekelia entuziazmo – 299 svarai sterlingų (apie 1500 Lt).

Tie patys šaltiniai D.Britanijos žaidimų rinkoje teigia, jog oficialią išleidimo datą Microsoft visiems pardavėjams perduos šio mėnesio 15 dieną, vos kelias dienas prieš oficialų jos išleidimo ir kainos paskelbimą visuomenei per Games Convention parodą Leipcige.

„Pradinė konsolės kaina buvo numatyta 249 svarai sterlingų, bet dabar kai Sony prakalbo apie konsolės pabranginimą, visai realu jog Microsoft padidintų kaina iki 299 svarų sterlingų“, bet slaptasis šaltinis dar pridėjo, jog kainos buvo gautos ne iš pačio Microsoft, bet iš labai gero jų „draugo“.

Nors dėl skirtingos mokesčių politikos ir nėra galimybės versti tiksliai, tačiau Xbox 360 D.Britanijoje kainuojanti 299 svarus sterlingų, JAV turėtų kainuoti apie 500 dolerių, na o pas mus apie 1500 Lt. Tačiau, kiti rinkos ekspertai tiki, kad JAV konsolė išleidimo metu kainuos 300 dolerių, t.y. apie 900 Lt.

Kita sritis, kur Eurogamer šaltinis buvo labiau tikras, yra Xbox 360 žaidimų kainos. Konsolė turėtų išeiti kartu su žaidimais, kurių kainos išliktų tokios, kokios yra dabar – 59.99 doleriai. Nors Microsoft ir teigia, kad ji yra nepatenkinta šiomis kainomis, tačiau nieko padaryti negali, nes jos yra diktuojamos žaidimų leidėjų.

Aišku, šiuo metu tiksliai nėra žinoma. Visa informacija apie Xbox 360 kainas ir išleidimo datą, sudaro šūsnis gandų. Tačiau jau greit, Games Convention parodos metu Leipcige, turėtų paaiškėti daugybę klausimų.