Vienas tinklo aukcionų sistemos „eBay“ vartotojas įsipareigojo sumokėti net 470 svarų sterlingų už… konsolės „Xbox 360“ nuotrauką.

Tai padaręs pirkėjas tapo dar viena aukcionų sukčių auka. Jie „eBay“ padalinio Didžiojoje Britanijoje svetainėje patalpino savo skelbimą, kuriame apie tai, kad parduodama ne konsolė, o nuotrauka, užsimenama tik vos pastebimai. Nenuostabu, kad susidomėjimo ilgai laukti neteko ir per 15 „šaukimų“ kaina pasiekė 470 svarų sterlingų (apie 2400 litų) kainą. Už ją „billyspeares“ pseudonimu pasivadinęs pirkėjas nuotrauką ir įsigijo.

Tokio tipo sukčiavimas, nepaisant „eBay“ bandymų su juo kovoti, populiarėja. Kaip netyčia netapti sukčių auka? Na, turbūt vienintelis naudingas patarimas būtų tikrai atidžiai skaityti parduodamų prekių aprašymus. Juose kartais būna mažomis raidėmis parašytų esminių dalykėlių…

Žemiau rasite „eBay“ sistemoje patalpintą skelbimą apie „Xbox 360“ nuotraukos pardavimą bei visą prie jo buvusį tekstą. Tekstukas vertas perskaitymo. Nepamirškite rasti, kur užsimenama apie tai, kad parduodama tik „Xbox 360“ nuotrauka, o ne pats kompiuteris: