Jūs tikriausiai prisimenate, kuomet užsienio portalai ar netgi Games.lt rašydavo apie užsienyje vidurnaktį atsidarančias parduotuves, kad didžiausi žaidimų mėgėjai galėtų įsigyti savo mėgstamus produktus patys pirmieji? Juk visi mėgstame tą jausmą, kai galime būti vieni pirmųjų.

Tokia šventę pagaliau atkeliavo ir į Lietuvą. Ir netgi dar daugiau, dėl laiko zonos skirtumų lietuviai turės šansą išbandyti naująjį „World of Warcraft: Wrath of the Lich King“ vieni pirmųjų Europoje.

Jau šiandien (o tiksliau tariant rytoj – lapkričio 13 dieną, 00:01 minutė) dvi „Baituko“ parduotuvės (viena Vilniuje, kita Kaune) atsidarys vidurnaktį, kad ištikimiausi serijos gerbėjai galėtų įsigyti žaidimą vieni pirmųjų. Vietoje taip pat turėtu vykti aukcionas įsigyti „World of Warcraft: Wrath of the Lich King Collectors Edition“.

Tiesa, kol kas „Baitukas“ neatsakė į užklausimą ar šio renginio metu žaidimai bus pardavinėjami visiems atsistojusiems į eilę ar tik tiems, kurie užsisakė žaidimą pas juos iš anksto.

Šiandien taip pat buvo galima pamatyti nemokamame dienraštyje „15min“ (Vilniaus) būsimojo žaidimo „Wrath of the Lich King“ reklamą. Taigi galime drąsiai sakyti, kad jo pasirodymas neabejotinai paliks įrašą Lietuvos žaidimų istorijoje.