Blizzard užbaiginėja darbus prie sekančios populiariojo „World of Warcraft“ žaidimo pataisos. 1.10 pataisoje trys didesni papapildymai ir pakeitimai.

Pats pirmas iš pakeitimų, būsimų sekančioje pataisoje, tai „Šventiko“ (Priest) talentų medžio pertvarkymas. Nesenai ir Paladinai turėjo galimybę pertvarkyti savo talentus, dabar – Šventikų eilė.

Antras pakeitimas, tai galimybė pagerinti savo „mėlynų“ šarvų rinkinius. Tai bus galima padaryti atliekant specialias užduotis skirtas vienam, arba agrupelei žmonių.

Ir paskutinis didesnis papildymas, tai oro efektai, tokie kaip sniegas ir lietus. Kadangi pergyvenama dėl to, kad tai sumažins kadrų skaičių per sekundę, numatyta galimybė išjungti šiuos oro efektus.

Vasario 11-ąją – sueis lygiai metai nuo „WoW“ atsiradimo Europoje. Per metus Azeroth’o pasaulyje įvyko daug ir visko. Atsirado nauji požemiai, PVP Garbės Sistema ir Battlegrounds. Per tą laiką Europoje atsirado vienas milijonas žaidžiančių 150-yje „World of Warcraft“ serverių. Ta proga Blizzard paruošė keletą konkursų, tarp kurių ir žaidimo fanų piešinių konkursas, kurio tema būtent ir bus vieneri žaidimo metai. Tačiau kol kas apie konkursus daugiau informacijos neatskleidžiama.