Sliekai, kurie stato namus :

Iš pirmo žvilgsnio „Worms Fort“ naedaug kas pasikeitė: ir sliekai toliau juda, šaudo vienas kitą, ir dalinasi tais pačiais juokeliais trimateje erdvėje. Komiškas žaidimo stilius išlieka ir šioje sliekų karo versijoje. Tačiau ši kartą sliekai pasitelkia ši tą daugiau – pastatus ir sunkiąją artiletiją.
„Worms Forts: Under Siege!“ žaidėjas privalo mąstyti strategiškai, kad nugaletų priešo komandą, nes kiekviename ėjime sliekui suteikta galimybė pastatyti vieną pastatą, kuris gali atlikti tiek gynybinės, tiek puolimo funkcijas, ir be to dar speti įvykdyti ataką per tą patą ėjimui duotą laiką. Pastatų pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo surinktų žvaigždučių skaičiaus. Vienintelis būdas surinkti žemėlapyje išsidėsčiusias žvaigždutes – pastatyti ant ją pastatą. Kuo daugiau žaidejas jų turi, tuo įvairesni pastatai jam yra prieinami: „Fort“. „Keep“. „Castle“ ir „Citadel“ – šie pastatai turi plokščius stogus, todėl stovedami (ar gulėdami) sliekai nuo ju gali atakuoti priešus. Kiekvienas jų skiriasi tik turimų gyvybės taškų skaičiumi. Be salto šuolių dabar jau nebeišsiversite – jie gana auksti. Svarbiausia, kad pastatai jungtusi vienas su kitu. Kadangi žaidimą pradedate su vienu pagrindiniu pastatu, visi kiti turi būti statomi šalia ankščiau pastatytu. Jei jungtis su pagrindiniu pastatu nutrūksta, griūna visa pastatų grandinė. Vienintelė išimtis – žemėlapyje esantys švyturiai, – juos pažymėjus, galima prie jų jungti pastatus.



Slieku ginklai – čili puodai ir sporgstantys šaldytuvai :

Kaip ir ankstesnesi „Worms“ dalyse, ginklų arsenalas pasipildo vis didesnemis naujovemis. Panašų, kad avys jau pamirštos, o žaidimą papildo kiti gyvūnai: begemotai, raganosiai, briedžiai ir t.t. Įdomiausi pasikeitimai ginklų srityje – tai ant pastatų mantuojamis stacionarūs ginklai: galėsite svaidytis katapultos akmenimis, čili puodais ar net sporgstančiais šaldytuvais. 3D erdvėje pataikyti, apskaičiuojant vėją, tampa dar sunkiau.
Didžiausias pasikeitimas, lyginant su paskutiniąją žaidimo dalimi, yra ne tik jau mano minėtos sliekų statybos, bet ir paties žaidimo laikas. šioje dalyje žaidimo partija užtrunka daug ilgiau – dviejų komandų vidutinis žaidimas gali užtrukti iki pusvalandžio ar daugiau. Negi tuos sliekus taip sunku sunaikinti? Pergalė dabar gali buti pasiekiama ne tik visu priešininko sliekų sunaikinimu, bet taip pat ir pasibaigūs laikui, turint daugiau žvaigždiu, ar sugebėjus nuo pagrindinio pastato atjungti visus priešininko turimus pastatus – o tai patyrusiam žaidėjui gali pavykti netgi vienu šūviu!

Sliekai puola komanda ir po vieną :

„Worms Forts: Under Siege!“ , kaip ir praeitose versijose, stipriausia žaidimo pusę sudaro „multiplayer“ , tačiau neužmirštamas ir „single player“ . Galite žaisti siulomas misijas, kuriose sliekai turės atlikti jiems paskirtus darbus. Susidoroję su pirmomis misijomis, atidengsite tolesnes – vienose tenka valdyti visą sliekų komandą, kitose nuotykių pakanka ir vienam sliekui. Kurėjai pasistengė, bandydami ištaisyti senesnių žaidimų klaidas – linijinį siužetą, dabar įvykdę vieną misiją, toliau galite rinktis iš kelių. Ir todėl žaidimas tampa kur kas įdomesnis.