Populiariausias pasaulio ryšio vaidmenų žaidimas World of Warcraft pasiekė dar vieną rekordą. Praėjus beveik metams nuo žaidimo pasirodymo JAV, jis jau spėjo pasiekti 5 milijonų žaidėjų širdis.

„World of Warcraft populiarumas jau senai perkopė mūsų geriausias prognozes“- sakė Blizzard įkūrėjas ir prezidentas Mike Morhaime. „Mes norime dar kartą padėkoti milijonams žaidėjų ir pardavėjų visame pasaulyje, kurie palaikė žaidimą per pastaruosius metus“.

„Mes ir toliau stengsimės visapusiškai palaikyti žaidimą išleisdami dar daugiau pataisų ir žinomą svarbiausią dalyką kitais metais – žaidimo papildymą The Burning Crusade“, – toliau kalbėjo Morhaime.

Daugelis pripažįsta, jog tokį staigų didėjimą lėmė žaidimo pasirodymas Taivane, Honkonge ir Masau, šalyse kur ryšio žaidimai yra nepaprastai populiarūs. Tai pat nereikėtų pamiršti, kad į šį skaičių įeina tik aktyvus žaidėjai, t.y. mokantys ir žaidžiantys dabar. Tuo tarpu yra ir kita pusė žaidėjų: su svečio teisėmis, tų kurių apmokėtas laikas pasibaigė ir t.t.

Tuo tarpu neseniai atskleistas naujausias žaidimo papildymas World of Warcraft: The Burning Crusade, pridės daug naujų požemių, žemių, užduočių, monstrų, burtų, ginklų, tačiau svarbiausia – padidins didžiausia lygį iki 70, bei pridės dvi naujas rases.