Didžiulė problema ilgą laiką gyvuojančiame MMO „World of Warcraft“ yra vardo išrinkimas būsimam savo veikėjui. Garantuoju, kad visi gražiai skambantys, logiški vardai, atitinkantys „Warcraft“ visatą jau seniai užimti. Pradedi įvedinėti visokius idiotiškus vardus. Užimti. Tada išbandai dar idiotiškesnius. Irgi užimti. Galop išbandai pačius kvailiausius, bet net ir tokie jau būna užimti. Belieka susiimti už galvos ir trenkti per klaviatūrą, kad toji visa išbarškėtų, gal netyčia gausis koks nors dar neužimtas vardas.

Jei atsidūrėte panašioje situacijoje, „Blizzard“ netrukus pasiūlys išeitį. Su ateinančiu 6.0.2 atnaujinimu kompanija atims veikėjų vardus iš ilgą laiką nežaidusių žaidėjų. Jei nežaidei daugiau nei šešis metus, t.y. nebuvai prisijungęs nuo 2008-ųjų lapkričio 13-osios, turėtum susirūpinti savo veikėjo vardu. Aišku, jei jis tau rūpi. Tokiu būdu naujiems bei grįžtantiems žaidėjams bus suteikta galimybė lengviau susigalvoti būsimo veikėjo vardą.

Jei nenori prarasti vardo, prisijunk su kiekvienu iš savo veikėjų prie žaidimo iki pasirodant 6.0.2 atnaujinimui, kad užtikrintum, jog jiems ir toliau priklausytų jų vardai.

Tai savotiškas pasirengimas „Warlords of Draenor“ papildymo išleidimui šių metų lapkričio 13-ąją. Savaime suprantama, jam pasirodžius į žaidimą suplūs krūvos žaidėjų. O kaip jiems susikurti po naują veikėją, kai visi vardai jau užimti? Reikia būti žiauriai kūrybingam ir kantriam, kad tokiais laikais išmąstytum unikalesnį vardą.