Tarp naujos kartos konsolių vienintelė „Wii“ negalės pasiūlyti DVD filmų peržiūros. Na, tai gana menka bėda turint galvoje tai, kad DVD grotuvai šiais laikais kainuoja kaip vienas būsimos „Wii“ valdiklis, bet visgi trūkumas. Ir kaip tyčia čia pasirodė gandas, jog antroje kitų metų pusėje „Wii“ jau gal būt išmoks rodyti DVD filmus…

„Roxio“ CD ir DVD diskų įrašymo programų kūrėjai „Sonic Solutions“ pasirinkti kaip partneriai drauge su „Nintendo“ kurti „CinePlayer CE DVD Navigator“ programą, kurios darbas toks ir bus – rodyti DVD filmus Wii konsolėje. Viskas gražu, bet kad normalūs DVD diskai į „Wii“ tilptų teks pakeisti nei daug, nei mažai – pačią konsolę. Taigi, veikiausiai kitais metais pasirodys antra, atnaujinta bei DVD gebanti rodyti „Wii“ versija.

Toks blaškymasis atrodo nerimtai, bet rinkos specialistai jį lengvai paaiškina – veikiausiai DVD filmų peržiūros pirmojoje „Wii“ versijoje „Nintendo“ atsisakė taupumo sumetimais. Už galimybę rodyti DVD reikia mokėti licenzinius mokesčius, na o jos neįdiegus galima sumažinti konsolės kainą. Kita vertus, sprendimas išleisti antrą „Wii“ versiją gal ne toks ir prastas – tie, kam filmų žiūrėjimas nebus aktualu galės ir toliau naudotis senąją, pasaulis juk nesugrius.