Kiekvienas bent kiek besidomintis Nintendo konsole Wii, tikriausiai žino, kad šiomis dienomis turi būti atskleistos Nintendo Wii detalės. „New York Times“ jau paskelbė šiek tiek detalių apie Wii išleidimą JAV ir Japonijoje. Europos išleidimo detalės turėtų būti paskelbtos rytoj. Tai pat turėtų būti patvirtinta (arba paneigta) ir nutekėjusi NYT info.

Taigi – JAV Wii bus išleista lapkričio 19-ą dieną ir kainuos mažiau nei 250 JAV dolerių (apie 197 eurus). Pirkdami konsolę, visi gaus „Wii Sports“ žaidimo kopiją. Žaidimai kainuos apie 50 JAV dolerių, o žaidimai skirti atsisiuntimui – nuo 5 iki 10 JAV dolerių.

Japonijoje Nintendo Wii konsolė bus išleista gruodžio antrąją ir kainuos apie 25 000 jenų (167 eurai). Pradėjus pardavinėti konsolę – Japonijos žaidėjai gali tikėtis net 16 žaidimų, išleidžiamų lygiagrečiai su konsole.

JAV žaidėjai, galės parsisųsti 30 žaidimų iš populiarių Mario, Zelda ir Donkey Kong serijų.

Wii ryšio paslaugos leis ne tik parsisiųti žaidimus, bet ir naršyti internetą, užsiiminėti skaitmeninėmis nuotraukomis ir panašiai. Daugiau apie Wii galimybes galima sužinoti konsolės interneto tinklalapyje.

Jau galutinės, ir tikslios konsolės detalės bus atskleistos rytoj.