Turbūt daugelis jūsų primena praėjusių metų WCG, kuris vyko San Franciske. Tada jame buvo ir Games..lt atstovas Max. Iš ties laikas bėga labai greit, dar daugelis įspūdžių yra gyvi nuo praeitų metų, o jau artėja naujasis WCG, kuris šįkart žada mus nukelti į Singapūrą.

Taigi pirmiausia norint patekti į tą Singapūrą, reikia sėkmingai įveikti WCG Baltic etapą, kuris vyksta net dviem stadijomis. Pirmasis, kiekvienoje iš šalių, o antrasis vienoje iš jų, kur jau išsiaiškinami visi tikrieji dalyviai keliausiantys į Singapūrą. Iki šiol nieko labai aiškaus apie Baltijos etapą nebuvo žinoma, bet jau nuo šiandien dalis detalių yra atskleistos.

Vietoj trijų buvusių nominacijų 2003 ir 2004 metais, šįkart mus pastinka net penkios. Taigi, savo įgūdžius galės išbandyti Need For Speed: Underground 2, StarCraft žaidėjai ir Fifa 2005, žaidimų ankstesniuose WCG nebuvo. Deja, bet iš trijų Baltijos šalių, važiuos tik po viena atstovą šių žaidimų. Counter-Strike tai pat atstovaus tik viena komandą, tačiau Warcraft III žaidėjų bus net trys.

Counter-Strike: Source (1 komanda iš Baltijos šalių)
StarCraft: BroodWar (1 žaidėjas iš Baltijos šalių)
WarCraft III: TFT (po 1 žaidėją iš Lietuvos, Latvijos, Estijos)
FIFA 2005 (1 žaidėjas iš Baltijos šalių)
Need For Speed: Underground 2 (1 žaidėjas iš Baltijos šalių)

Visų pirmiausia atrankinės kovos vyks kiekvienoje iš šalių atskirai. Vėliau šių atrankinių varžybų, geriausieji važiuos šįkart į Estiją, kur varžybos greičiausiai vyks Reval Hotel Olympia viešbutyje. O šių kovų nugalėtojai bus pakviesti į Singapūrą. Kur turnyras tęsis net 5 dienas, į jį bus pakviesta apie 800 dalyvių (vietoj 700 2004 metais), o iš atrankinėse kovose žada dalyvauti net 1 250 000 žmonių (pernai „tik“ 1 000 000). Taipogi išauga ir dalyvaujančių šalių skaičius, nuo 63 iki 70.

Pačiam Singapūre žaidėjams žadamos ypatingai geros sąlygos ne tik treniruotėms, jie visi gaus po atskirą kompiuterį, skirtą tik jiems, bet ir poilsiui, nes bus apgyvendinti „Costa Sands Resort“ kurorte, kur jų laukia išties prabangios 5 dienos, lepinantis 25-35 laipsnių šiluma.