Jūs jau senai svajojote nukeliauti į „WCG“ turnyrą? Tiesa, anksčiau dažniausiai atsisakydavote dėl patirties, o gal dėl jums nepriimtinų taisyklių? Ką gi, šiais metais viskas turėtų keistis į gerąją pusę.

Pirmąją „WCG 2007“ Lietuvos atrankos etapo dieną (rugpjūčio 11 d., šeštadienį) visiems į renginį atėjusiems žiūrovams bus pasiūlyta speciali atrakcija – „Forza Motosport 2“ turnyras, kurio didysis prizas – „Xbox 360“ konsolė.

Visas dalyvavimas yra išties lengvas. Nereiks jokių išankstinių registracijų ar dalyvio mokesčių, svarbiausia kad būtumėte jūs pats. Taigi ateinate į renginio vietą ir pamatote „Xbox 360“ su veikiančiu „Forza Motosport 2“ žaidimu – tai jūsų žaidimo vieta.

Taisyklės taipogi paprastos. Visi dalyviai važiuos tik viena trasa, su viena parinkta mašina. Taipogi iš anksto nebus skelbiama jokių detalių apie tai, kad turnyro diena visi turėtų daugmaž lygias galimybes. Taigi, prieš važiavimą kiekvienas dalyvis turės po 5 minutes laiko, kurias galės išnaudoti kaip nori: išbandyti trasą, tobulinti savo automobilį (galima bus tik iš tų detalių, kurios jau bus nupirktos. Naujų įsigyti nebus galima) ar nubėgti į tuoletą.

O štai tada jam teks pravažiuoti trasą per kuo geresnį laiką. Laimėtojas, kuriam atiteks „Xbox 360“ konsolė, bus tas, kuris sugebės nuvažiuoti per geriausią laiką.

Manote, kad esate geriausias lenktynių asas (nedalyvaujantis „WCG“ turnyre, o tik stebintis jį), tuomet ateikite rugpjūčio 11 dieną į Kaune įsikūrusi „Combo“ klubą (Raudondvario pl. 107), bei parsineškite į namus „Xbox 360“ konsolę.

P.S. Kaip jau minėjau, šiame žiūrovų turnyre NEGALËS dalyvauti „WCG“ atrankoje žaidžiantys dalyviai.

Visa informacija apie WCG čia.