Ir štai pagaliau, kai laikrodžių rodyklės rodė apie 18 valandų, prie kompiuterių buvo pakviestos ir vienintelės turnyre dalyvaujančios merginos – Games.lt Girl5 Team.

Prisijungusios savo naujas „Logitech“ peles, jos pradėjo ruoštis varžyboms ir apšilinėti. Daugiausia nerimo dar prieš varžybas kėlė jų būsena, kadangi tikrai ne kiekvienas gali ištverti 5 valandų vėlavimą ir pradėti žaisti sužinojus, jog bus vykdoma vieno minuso sistema, t.y. pralošęs iškart važiuoji namo.

Beto merginos pritraukė ir nemažą smalsuolių minią. Pradžioje kovą stebejo netoli dešimties asmenų stovinčių merginoms už nugarų.

Taigi, Games.lt Girl5 Team pradėjo savo pasirodymą. Pirmosios žaidimo minutės buvo tiesiog fantastiškos. Merginos susikaupė ir pradėjo veržlų puolimą, kurio rezultatas – beveik sausas priešininkų pralaimėjimas (buvo nukauta tik viena Games.lt Girl5 narė). Mes džiaugėmės, pirmas ir toks šaunus šūvis.

Salėje aplodismentai.

Antroji kova įnešė kiek daugiau nerimo mūsų širdyse. Mąstėme, jog pirmoji kova gali išmušti iš vėžių merginas. Jokių būdu, jos parodė geležinę valią ir stiprybę, bei pasiuntė savo priešininkus iš Alytaus, P3w komandą į nokdauną.

Tuo tarpu nespėjus net pasidžiaugti pirmais dviem šauniais laimėjimais, mus, kaip perkūnas iš giedro dangaus, pasiekia kita žinia – laimėtas ir trečiasis mačas. Džiūgavimai liejosi per kraštus. Deja, kiek per anksti.

Šiam momentui aplinkui susirinkę žiūrovai jau ėmė stumdyti ir kiek nuošaliau stovinčius mus, tad apžvelgėm salę. Kiek teko matyti nei prie vienų žaidėjų ar šalia jų nebuvo daugiau nei poros žmonių ir teisėjo, tuo tarpu mes jau stovėjome nors mažoje, bet minioje žmonių :). Mes žinoma diaugiamės, tačiau kažkurią akimirką suvokiam, kad merginoms tai gali kenkti, sutikite ne kiekvienas mūsų gali ramiai sau žaisti kai per petį į ekraną žiūri keliolika žmonių.

Ketvirtoji kova, vykusi itin inirtingai ir pareikalavusi iš merginų daugybę jėgų, galiausiai sprendėsi vienos mūsų merginos ir dviejų vyrukų iš P3w ginkluose. Žinoma užspeista į kampą, ji dar sugebėjo kartu su savimi pasiimti ir vieną priešininkų komandos vaikiną. Tačiau likęs nedelsė. Kova pralaimėta, bet ne karas.

Jei manėme, kad prieš tai vykęs mačas buvo labai inirtingas, tai tas, kas dėjosi penktąjame, net negalėtų įsitekti į šiuos rėmus. Jis buvo nuožmus, tikrąją to žodžio reikšme. Iš pradžių merginos netgi paėmė iniciatyvą į savo rankas ir buvo pasirengusios užtikrinti ją, bet fortūną šįkart šypsojosi jų priešininkams. Ir vėl pralaimėta.

Aplodismentų jau negirdėti, tačiau žmonės nesiskirsto, nes vis panašu, jog tuoj tuoj merginos atsities. Merginos demonstruoja puikų šaudymą, ir negailestingai baudžia sutiktus vaikinus, tai teikia vilties. Tačiau pastebime ir tą faktą jog komandinis žaidimas yra per silpnas ir vis daugėja situacijų kai 1 mergina susiduria iškart su keliais veikinais. Žiūrint į arčiausiai mūsų sėdinčias zyzzia ir christe matosi, jog jos pernelyg pergyvena dėl vos kelių patirtų nesėkmių, tai ir norisi timptelti už rankovės ir padrasinti, šyptelti ar parodyti, kad mes didžiuojamės jų žaidimu, bet nenorime užsitraukti teisėjo rūstybės.

Šeštasis mačas tapo dar vienu jėgų išbandymu merginoms, deja, jis taip pat baigėsi nesėkmingai. Daugiausia gailesčio sukėlė tik pačioje pabaigoje netinkamai pasirinktas sprendimas, kuris ir nulėmė pralaimėjimą.

Vėliau jau prasidėjo merginų kaltinimai viena kitai. Dar daugiau įtampos įnešė tik neseniai paskelbta viena minuso sistema. Labiausiai jų judesius varžė būtent ta mintis, jog tai yra paskutinės jų varžybos. Pirmieji mačai, kai jos jautėsi daug laisviau, vyko labai įnirtingai ir galėjo bet kada baigtis bet kurios komandos pergale. Bet sėkmė buvo vyrukų pusėje.

Perėjusios į policijos pajėgų pusę, merginos atgimė tarsi antram gyvenimui. Tačiau netgi pradėjus žaisti žymiai geriau ir po didelės duobės atsitiesus, joms nepavyko perimti iniciatyvos ir sustabdyti įsibėgėjusius vaikinus. Galiausiai mačas buvo pralaimėtas rezultatu 16:3.

Aišku, mes merginas palaikome visapusiškai ir džiaugiamės, kad jos pasirodė tikrai puikiai. Linkime joms kuo puikiausios kloties ir tikimės, kad jos nepasiduos ir ateityje parodys dar daug puikių rezultatų.

O tuo tarpu dabar kaip tik pradėjo kovas vaikinų komanda. Kaip jai sekėsi, mes pranešime jau greitai.