Warner Bros. Pictures ir režisieriaus Zack‘o Snyder‘io filmas pastatytas remiantis Watchmen komiksais, savaitgalį buvo populiariausias visame pasaulyje.

Vos tik pasirodžius filmui, pirmąjį vakarą rodomas filmas buvo labai populiarus, o praėjus trims dienoms, iš jų dviem savaitgalio, filmas iš 3,611 kino teatrų surinko įspūdingą 55 milijonų ir 7 šimtų tūkstančių dolerių sumą Amerikoje. Pasauliniu mastu filmas iš 5,097 kino teatrų uždirbo 27 milijonus ir 5 šimtus tūkstančių dolerių. Iš viso filmas jau uždirbo daugiau nei 83 milijonus dolerių.

Filmas Amerikoje taip pat pateko į visų laikų savaitgalio žiūrimiausių kovo filmų trejetuką, pirmoje vietoje paties Zack‘o Snyder‘io filmas 300 (70,9 mln.), antroje Ice Age: The Meltdown (68 mln.) Savaitgalio žiūrimiausių filmų 12-tuke lygių Watchnem nebuvo, jis didžiuliu šuoliu peršoko savo konkurentus ir antroje vietoje, pagal žiūrimumą Tyler Perry’s Madea Goes to Jail filmą paliko vos su 8,8 mln. dolerių, trečioje vietoje Taken uždirbo 7,45 mln., o ketvirtoje vietoje liko Slumdog Millionaire su 6,92 mln. dolerių.