Reaguodama į internete pasirodžiusią asmeniniams kompiuteriams išleistos „Watch Dogs“ versijos modifikaciją, aktyvuojančią nuo žaidėjų paslėptus grafikos efektus, iš kurių didžioji dalis buvo skirti tik reklaminėms prezentacijoms, žaidimo leidėja „Ubisoft“ išplatino oficialų pareiškimą, kuriame neigia sąmoningai suprastinusi šios versijos grafikos kokybę.

„Siekdami geriausios įmanomos kokybės, žaidimus testuojame ir optimizuojame kiekvienoje platformoje atskirai. Asmeniniams kompiuteriams skirta versija iš tiesų talpina senus, nepanaudotus vaizdo atkūrimo nustatymus, kurie buvo deaktyvuoti dėl įvairių priežasčių, tarp jų dėl galimo poveikio vaizdo tikslumui, stabilumui, našumui ir bendrai žaidimo kokybei“, – rašoma „Ubisoft“ išplatintame pareiškime.

Netrukus po „Watch Dogs“ modifikacijos pasirodymo įsiplieskė ginčas dėl jo tikrosios autorystės.

Kad ir kaip ten bebūtų, tiek viena, tiek kita modifikacija manipuliuoja vidiniais žaidimo grafikos nustatymais, neprieinamais per vartoto sąsają. Per šiuos nustatymus buvo be kita ko padidintas praeivių skaičius, sutirštintas rūkas, aktyvuotas optinis vaizdo gylio efektas, sutankintas lietus, pagerinti atspindžiai, pridėti realaus laiko šešėliai, krintantys nuo transporto žibintų šviesos nutviekstų aplinkos objektų. Modifikacijos autorius teigia, kad jo atlikti nustatymų pakeitimai taip pat pagerina našumą.

Užvakar „Watch Dogs“ kūrėjai pranešė apie greitai pasirodysiančią žaidimo pataisą. Apie kokius nors ypatingus grafikos patobulinimus jos aprašyme neužsimenama.