„Warner Bros. Games Montreal“ studija geriausiai yra atpažįstama kaip „Batman: Arkham Origins“, žaidimo, tapusio „Rocksteady“ kurtos Betmeno serijos priešistore, kūrėja. Šis žaidimas buvo išleistas dar 2013 metais, o paskutinius kelerius metus studija pluša prie naujo neatskleisto projekto.

Socialiniame tinkle „Facebook“ „WB Games Montreal“ paskelbė, kad ieško techninio vadovo, kuris vadovautų programuotojų komandai. Labiausiai dėmesį traukianti šio skelbimo detalė – naujasis techninis vadovas būtų atsakingas už „DC“ komiksų visatos plėtimą interaktyvioje erdvėje“, kas patvirtina kurį laiką sklandžiusius gandus, kad kuriamas studijos žaidimas yra paremtas minėtais komiksais.

Tai vargu ar stebina. „Batman: Arkham Originis“ buvo sutiktas palankiai teik žaidėjų, tiek kritikų. Taip pat studija dirbo atnaujinant ir perkeliant „Batman: Arkham City“ į Wii U platformą. O paskutinis studijos darbas buvo „Arkham Knight“ žaidimui skirti papildymai, pasakojantys Batgirl istoriją. Įvertinus visa tai, galima spėti, kad kitas „WB Games Montreal“ žaidimas taip pat yra „Batman: Arkham“ serijos dalis.

Taip pat „WB Games Montreal“ gali kurti ir žaidimą, kurio pagrindiniu veikėju taps kitas „DC“ komiksų veikėjas. Ne vienerius metu sklando gandai apie Supermenui skirtą žaidimą, tačiau dažniausiai jis priskiriamas „Rocksteady“ studijai. Kita vertu, ši studija pastaruoju metu savo „Twitter“ paskiroje vis prisimena anksčiau kurtus Betmeno žaidimus, o skelbiamas žinutes like‘ina „The Game Awards“ paskyra. Tai, kad šie apdovanojimai vyks gruodžio 7 dieną, įplieskė kalbas, kad „Rocksteady“ grįžo prie Betmeno žaidimų serijos, o Supermeno žaidimo griaučiai galėjo patekti į „WB Games Monteal“ rankas.

Žinoma, „DC“ komiksai yra neišsenkamas istorijų ir veikėjų šaltinis, tad „WB Games Montreal“ turi iš ko rinktis. Nors ir negalime ignoruoti gandų, kurie pateikia du labiausiai įtikinamus variantus: arba studija kuria naują „Batman: Arkham“ serijos žaidimą, arba ne vienerius metus kuriamą Supermeno žaidimą. Bet kuriuo atveju, tikimės kad naujasis techninis vadovas susitvarkys su gauta užduotimi ir padės studijai užbaigti šį mįslingą projektą.