Oskaro laimėtojas Andrew Stanton, išradingi pasakotojai ir technikos genijai iš Pixar Animation Studios perkelia žiūrovus į ne tokia jau tolimą galaktiką, kartu su robotu vardu WALL-E.

Po kelių šimtų metų darbo pagal paskirtį ir pareigų vykdymo WALL-E (trumpinys nuo Waste, Allocation, Load, Lifter, Earth-Class) sutinka robotą, vardų EVE, ir netikėtai be šiukšlių rinkimo suranda naują gyvenimo tikslą. Robotę EVE į Žemę atsiuntė savo planetą palikę žmonės. Jos tikslas – surinkti informaciją apie situaciją Žemėje. EVE supranta, kad WALL-E netyčiomis atrado būdą išgelbėti Žemę ir skuba atgal į kosmosą pranešti apie tai žmonėms, kurie nekantriai laukia žinių, ar jau saugu grįžti namo. Vydamasis EVE per visą galaktiką, WALL-E nukelia mus į vieną iš labiausiai jaudinančių nuotykių, kada nors matytų didžiuosiuose ekranuose.

Fantastiškoje kelionėje per visatą neregėtoje ateities vizijoje WALL-E lydi linksma kompanija: rankinis tarakonas ir didvyriška grupė brokuotų robotų.

Nagi miklieji piršteliai? Ar esate pasiruošę dar vienam popieriaus lankstymo konkursui?:) Šį kartą kviečiu pasidarbuoti, ir pagaminti patį WALL-E, o gal net keletą jų? Hm… O gal visą robotukų armiją?:) Žodžiu, pagaminkite WALL-E ar keletą jų ir kuo originaliau nufotografuokite ir WALL-E marškinėliai gali būti jūsų :).

PDF failas ir lankstymo instrukcijos čia.

Popierinio WALL-E Nuotraukas (jpg formatu ir nedidesnes nei 1MB) siunčiate adresu kukas@games.lt, antraštėje (subject:) parašykite WALL-E, o laiške jokiais būdais nepamirškite ir savo niko games.lt.

„WALL – E“ Forum Cinemas kino teatruose pradedamas rodyti šiandien! (Dubliuotas lietuviškai)