Vokietijos gyventojai taip pat galės įsigyti su konkrečiu ryšio tiekėju nesusietus „iPhone“ mobiliuosius telefonus. Tai tapo faktu po to, kai šios šalies teismas patenkino „Vodafone“ skundą ir „iPhone“ pardavinėjusiems „T-Mobile“ uždraudė sieti telefonus tik su savo paslaugomis.

„T-Mobile“ išskirtinę bendradarbiavimo sutartį su „Apple“ pasirašė dar rugsėjį, tačiau Vokietijos, kaip ir Prancūzijos bei nemažai kitų Europos šalių įstatymai šioje vietoje griežti – įranga su konkrečiu tiekėju draudžiama sieti. „T-Mobile“ bandė siūlyti tik jų tinklui tinkančius „iPhone“, bet po teismo sprendimo nieko kito neliko – vokiečiai taip pat turės „nepririštą“ telefono versiją.

Deja, sulig „pririšimo“ panaikinimu padidėjo ir „iPhone“ kaina – ji pašoko iki 999 eurų, kas tikrai nėra mažai. Taip pat nustojo veikti ir kai kurios telefono funkcijos, pavyzdžiui, „Visual Voicemail“ ir „Chat Texting“. Turint galvoje kainą, ribotą funkcionalumą ir kalbas apie galimą „iPhone“ versijos kuri palaikys 3G pasirodymą, telefonas vokiečiams kažin ar atrodo patrauklus pirkinys.