Jau perėjot Dishonored, surinkot visus apdovanojimus (angl. achievements) ir nežinot ką daryt toliau? Na, dėkui Dievui, Bethesda, kaip ir visos kitos šių dienų kompanijos, pagalvojo ir apie papildymus. Taip, pasak pačių Dishonored leidėjų, jų bus ne vienas. Kol kas informacijos gavome tik apie pirmąjį „Dunwall City Trials“ papildymą.Šis papildymas bus sudarytas iš dešimties žemėlapių, kurie skirtingais būdais išbandys žaidėjų sugebėjimus. O iššūkiai bus tokie: nužudyti kuo daugiau taikinių per tam tikrą laiką, atsilaikyti prieš lavinas „Tallboy“ robotų, paprastų sargybinių ir užkrėstųjų. Aišku, jūsų rezultatas bus rodomas visam pasauliui ir jūsų draugams, tad norint patekti į pasaulio geriausiųjų dešimtuką reiks gerai paplušėti.

Šis „Dunwall City Trials“ papildymas PC ir Playstation 3 žaidėjams kainuos $4.99 / £3.99 / €4.99 (apytiksliai 17 litų), o Xbox 360 konsolių savininkai galės apmokėti 400 Microsoft taškais, kuriuos sunkiai užsidirbo iš įvairiausių apdovanojimų žaidžiant žaidimus.

Taip pat Bethesda užsiminė apie antrą ir trečią papildymą, kuriuos tikėtina, kad išvysime jau sekančių metų pradžioje. Šie abu papildymai jau nebebus pilni iššūkių, o pratęs istoriją ir pridės naujų misijų.

VG247, Games.lt