Remiantis naujausiais „NPD“ analitikų grupės duomenimis, pakilo skaitmeninių žaidimų kopijų pardavimai. Pirmame 2011 metų ketvirtyje, JAV ir Europoje bendra pajamų suma iš skaitmeninių žaidimų kopijų pardavimų buvo 3,33 milijardai JAV dolerių. Jungtinėse Amerikos Valstijose pardavimai šiame nuolatos augančiame segmente pakilo 9 procentais. Palyginti kiek pakilo pardavimai Europoje „NPD“ teigia tokių duomenų kol kas neturinti.

2011 metais skaitmeninėms žaidimų kopijoms JAV buvo išleista 2,04 milijardai JAV dolerių ir 1,29 milijardas JAV dolerių „NPD“ tiriamose Europos šalyse, į kurias įeina tik Jungtinė Karalystė, Vokietija ir Prancūzija.

Sumos apie kurias čia kalbama, buvo išleistos 100% skaitmeniniu būdu. Į jas įeina pilni PC/konsolių žaidimų parsiuntimai, žaidimų nuomos, išmaniųjų telefonų žaidimai, taip pat bet koks parsisiunčiamas turinys ar dalykai perkami per patį žaidimą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose mažmeninės fizinių žaidimų kopijų prekybos pajamos buvo 4,5 milijardai JAV dolerių, o tai tarp kitko yra 3 procentų nuosmukis palyginus su praeitų metų pardavimais. Taigi nėra abejonių kuri industrija šiuo metu kyla į viršų. Visgi tai nėra geros naujienos tradiciškai prekiaujantiems fizinėmis žaidimų kopijomis mažmeninkams.