Vinas Dieselis taps Agentu 47 ir suvaidins Hitman filme, prie kurio jau pradėti kūrybiniai darbai. Apie Hitman filmą, kuris kuriamas, pagal garsų kompiuterinį žaidimą, gandai pradėjo sklisti jau seniai. Svarstymų, kas galėtų suvaidinti garsųjį Agentą 47 buvo įvairių, tačiau dabar aišku, kad vaidmuo atiteko 38 metų aktoriui Vinui Dieseliui, kuris yra suvaidinęs ne viename filme bei paskolinęs savo balsą. Dar šiais metais pasirodė veiksmo komedija „The Pacifier“, kuriame aktorius atliko pagrindinį vaidmenį.

Dieselis jau gavo virtualią rolę, jis savo balsu „aprūpino“ naująjį Hitman: Blood Money žaidimą, taip pat Eidos ir IO Interactive yra pradėję derybas su aktoriumi dėl kitos Hitman žaidimo dalies kūrimo kartu. Kaip pranešama tokie planai visiškai realūs.

Hitman žaidimo istorija prasidėjo 2000 metais. Žaidimas buvo populiarus, todėl jau 2002 metais pasirodė ir antroji dalis Hitman: Silent Assassin.

Antroji dalis tapo dar populiaresnė negu pirmoji, todėl daugiau nei po metų atkeliavo ir trečioji dalis, Hitman: Contracts. Visos šio žaidimo dalys Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo parduotos daugiau, kaip 2,6 milijonų tiražu ir uždirbo 96,3 milijonus dolerių. O visame likusiame pasaulyje žaidimo frančizės tiražas siekia 8 milijonus legalių kopijų.

Manoma, kad žaidimas ir filmas turėtų startuoti vienu metu, tačiau kada tai įvyks neaišku.