Puslapis Variety.com pranešė, kad kompanijoms ,,Paramount Pictures‘‘ ir ,,MTV Films‘‘ pavyko įkalbinti veiksmo filmų žvaigžde Vin Diesel atlikti pagrindinį vaidmenį filme ,,The Wheelman‘‘. Šis veiksmo filmas bus pastatytas pagal kompanijos ,,Midway Games’’ šiuo metu kuriamo to paties pavadinimą turėsianti žaidimą, kuris pasirodys kitais metais ir bus skirtas ,,PS3‘‘ ir ,,Xbox 360‘‘ konsolėms.

Kaip ir žaidime, taip ir filme bus pasakojama apie patyrusį vairuotoją, kuris bandys apsaugoti viena moterį į kurios gyvybę kėsinsis blogi žmonės. Šio filmo tiksli premjeros data kol kas dar nėra aiškį, bet yra žinoma, kad jis pasirodys tik 2007 metais, tuo pačiu metu kai įšeis ir žaidimas. Tad šiame filme manau tikrai netruks veiksmo ir įspudingų triukų, tuo labiau, kad jame filmuosis ir Vin Diesel, kuris tai pat yra nusifilmavęs tokiuose filmuose, kaip ,,Fast and the Furious’’ ir ,,The Chronicles of Riddick’’.

Pastarieji šie filmai buvo išties geri. Tad tikriausiai daugelis žmonių jau spėjo pastebėti, kad žaidimai po truputi pradeda užkariauti filmų kūrėjų simpatijas ir jų pasirodo vis daugiau ir daugiau. O ar tai gerai ar blogai, spręsti lieka tik tai jums.