Apkeliavęs keturis miestus, „Gran Turismo 5“ turnyras pagaliau pasiekė ir Vilnių – paskutinį atrankinių etapų tašką. Nuo šiol kovoje liko tik greičiausi, spalio 29 dieną kovosiantys dėl podiumo ir prizų.

Jau 12 valandą, Žirmūnuose esančiame „Topo Centre“, susirinko nemažai būsimų dalyvių bei prašalaičių, susidomėjusių savotišku ir ankstyvu sujudimu. Bet turnyro mąstai nebuvo tokie, kokių tikėtasi. Iš viso internetu užsiregistravo 147 norintys dalyvauti, bet pasirodė apie 50 žaidėjų. Pasirodo vėlyvi penktadienio vakarai kai kuriems vožia ganėtinai stipriai.

Tie, kurie vis dėl to kelią į Žirmūnų „Rimi“ rado, gavo ne tik puikią galimybę „pasidraskyti“ su Mercedes-Benz SLS AMG ’10 dėl greičiausio trasos pravažiavimo laiko ir, galbūt, būsimų prizų ateityje, bet ir nemokamo „RedBull’io“.

Numatomas didžiulis kiekis dalyvių kiek pakoregavo varžybų eigą. Vietoje vienos lenktynių vietos, buvo įrengtos dvi „Playseat“ sėdynės, bei du „Logitech G27“ vairai. Trasa taip pat buvo sutrumpinta. Vietoje didžiosios „Suzuka“ trasos versijos, dalyviams teko trumpesnė. Greičiausiejį ją gebėjo įveikti per apytiksliai 54 sekundes.

Vos prasidėjus įskaitiniams važiavimams stebėti dalyvius tapo ganėtinai įdomu. Kiekvienas jų pasižymėjo stipriu noru nugalėti ir unikalia važiavimo technika.  Kartingais kada nors sukusius ratus dalyvius buvo galima atpažinti iš vienu metu naudojamų abiejų kojų (stabdis ir akseleratorius), o besitreniruojančius namie – iš vairavimo be batų, su kojinėm :). Žinoma, pabaigoje visa tai nerūpėjo, svarbiausios buvo tik sekundės.

Oficialių ir tikslių rezultatų sulauksime jau pirmadienį. Tikiuosi, kad visus dalyvius lydėjo tokia sėkmė, kokios tikėjosi, o greičiausiam penketukui linkiu nekantriai laukti spalio 29 dienos ir dar sėkmingiau lenktyniauti dėl podiumo, bei didžiųjų prizų.

Daugiau nuotraukų bei būsimas rezultatų lenteles rasite Games.lt „Facebook“ puslapyje.

Atnaujinta:

Vilniaus atrankos etapo greičiausi