Ir lai niekas nedrįsta ginčytis!
Naujasis Nintendo Wii skirtas projektas „Wii Sports Resort“, vos pasirodęs Japonijoje užkariavo žaidėjų širdis. Per vos keturias dienas nuo starto, tik Japonijoje buvo parduota per 350 tūkstančių žaidimo kopijų. 350 tūkstančių šeimų tarė „NE“ pasyviam „geimingui“ ir dabar aktyviai straksi prieš televizoriaus ekranus.

Juokas juokais, bet nuo tada kai mano namuose atsirado „Wii Fit“ ir „EA Sports Active“ aš pradėjau naudoti konsolę. Juokinga, bet žaidimų ja beveik nežaidžiu, o štai mankštą darau mielai. Jei kas nors pasakytų, kad Wii tėra smagus treniruoklis ryto mankštai, aš labai ir nesiginčyčiau.

Šokiruojantis „Sports Resort“ startas greičiausiai tik paliudija, kad žmonės į Wii žiūri kiek kitaip nei į standartines konsoles, nors tai nėra geriausi pardavimų rodikliai konsolės istorijoje. „Wii Sports Resort“ pagal pirmų pardavimo dienų rezultatus vis dar nusileidžia „Wii: Super Smash Bros Brawl“ ir „Mario Kart Wii“ žaidimams. Tiesa galutinis pardavimų rezultatas vis dar prieš akis, nes nė vienas iš šių dviejų žaidimų, į visų laikų geriausiai parduotų Wii žaidimų Top 3 nepatenka.

„Wii Sports Resort“ sėkmę gali lemti ir tas faktas, kad jis platinamas kartu su „Wii Motion Plus“ priedu patobulinančiu Wii pultelio savybes. Nintendo teigia, kad su „Wii Motion Plus“ priedu, pultelis 1:1 santykiu atkartos žaidėjo rankos judesį. Tai gan aktualu sporto žaidimuose, tad nenuostabu, kad pavyzdžiui naujausias EA Sports teniso žaidimas taip pat suderinamas su „Wii Motion Plus“, nors įrenginys Europoje ir JAV dar nestartavo.

„Wii Sports Resort“ — mini žaidimų rinkinys, tarp kurių yra golfas, stalo tenisas, boulingas, šaudymas iš lanko, dviračių lenktynės, šuoliai parašiutu ir t.t. Japonije žaidimo ir „Wii Motion Plus“ komplektas kainavo apie 50 JAV dolerių.

Europoje žaidimo ir „Wii Motion Plus“ komplektai pasirodys Liepos 24 dieną, numatoma gatvės kaina 50EUR, tad labai tikėtina, kad mūsų parduotuvėse jis kainuos apie 350 litų.

Kad jau pats įsivėliau į rytines mankštas su Wii, ketinu išmėginti ir šį komplektą. Jei ten viskas taip šaunu kaip žadama, būtinai pasipasakosiu apžvalgoje.