Yra dalykų, kuriuos privalai žinoti, jei iš video žaidimų dalyko nori turėti bent jau tvirtą 7-netą.

Po labai prastai įvertinto „Quantum Theory“ žaidimo, ateina dar vienas nuviliantis projektas – „Final Fantasy XIV“. „Square-Enix“ paprašė apžvalgininkų nerašyti ir nepublikuoti apžvalgų bent mėnesį po žaidimo pasirodymo. Taip yra tikriausiai dėl to, kad net patys kūrėjai abejoja savo darbo vaisiaus kokybe. Patariu nepirkti „Final Fantasy XIV“. Bent jau ne pačią pirmą dieną.

„Sega“ anonsavo „Captain America: Super Soldier“ žaidimą, paremtą artėjančiu filmu. Ties projektu dirba „Iron Man“ žaidimą sukūrusi komanda, o žaidimas buvo nuviliantis. Debiutinis žaidimo treileris yra čia.

Paaiškėjo ir daug „God of War: Ghost of Sparta“ žaidimo detalių. Šį kartą pagrindinis veikėjas Kratos ieškos savo brolio, kuris pakliuvo į didelę bėdą. „Ready at Dawn“ studija teigia, kad „Playstation: Portable“ tokios grafikos dar nematė. Naujas žaidimo treileris čia.

„Sony Online Entertainment“ pranešė, kad ilgai lauktas super herojų MMO žaidimas yra atidedamas iki kitų metų. Nekantriausi žaidėjai gali bandyti patekti į uždarą testavimą, kuris jau prasidėjo. Naują žaidimo treilerį, demonstruojantį PvP judesius, gali peržiūrėti čia.

„Gears of War 3“ daugelio žaidėjų rėžimo atviras beta testas prasidės kitais metais. Žaidimas pranoks antrą dalį viskuo, o svarbiausia, „Epic Games“ pranešė, kad žaidimas naudos serverius. Dauguma fanų skundėsi, kad „Gears of War 2“ turėjo didelių problemų žaidžiant tinkle. „Gametrailers“ video peržiūrą su dar nematytais kadrais gali pamatyti čia.

„Zipper Interactive“ pranešė, kad naujasis „Socom“ žaidimas neatsiliks nuo mados ir įgaus naują dimensiją. Nors žaidimas ir nepasirodys 2010, bet laukiantieji neturėtų nusivilti.

Anonsuotas naujas iksmenų žaidimas „X-men Destiny“. Apie žaidimą žinoma labai nedaug: nei data, nei platformos nėra aiškios. Prie žaidimo dirba „Silicon Knights“, kurie praeityje sukūrė „Too Human“, „Blood Omen: Legacy of Kain“ žaidimus. Debiutinis treileris beveik nieko neatskleidžia.

„Gameinformer“ žurnale pasirodė „Resistance 3“ išleidimo data. Į Chimerų užpultą žemę galėsime sugrįžti kitų metų, rugsėjo 9 dieną.

„Uncharted“ filmas keičia režisierių. „Columbia Pictures“ patvirtino, kad naujasis režisierius yra David O. Russell. Šiuo metu jis dirba ties kitu filmu – „The Fighter“.

„Rockstar“ planuoja išleisti „Grand Theft Auto IV: Complete“. Pakuotėje bus originalus „GTA IV“ su abiem papildymais: „The Ballad of Gay Tony“ ir „The Lost and Damned“. Rinkinio kaina bus apie 40 dolerių arba 100 litų. Žaidimas išeis spalio 26 dieną.

Žinomas naujas „Red Dead Redemption“ parsisiunčiamas turinys – „Red Dead Redemption: Undead Nightmare Pack“. Papildymas bus didelis: nauja kampanija, nauji ginklai, zombiai, įvairios būtybės, naujos vietos. Visa tai išeis per Helovyno savaitę, o kainuos 10 Eurų arba 35 Litai.

„Sony“ pervadina ateinantį žaidimą „Heroes on the Move“ į „Playstation Move Heroes“. Žaidimas pasirodys kitais metais, tikėkimės nedaug atsiliks nuo legendinių serijų iš kurių žaidimas ir yra padarytas.

Atrodo, kad sulauksime „The Darkness“ tęsinio. Nauja dalis yra suplanuota, bet yra nesklandumų su autorystės teisėmis į pavadinimą. Žaidimą planuoja kurti „Top Cow“ studija, kuri ir stengiasi išspręsti šią problemą.

Pabaigai, paliksiu jus su naujais „Final Fantasy Versus XIII“ ir „Little Big Planet 2“ treileriais.