Naujas Paradox Interactvive darbas, Victoria II. viskas prasideda nuo to, kad turi atsargiai vadovautis savo tauta absoliučioj monarchijos eros pradžioje 19 amžiaus , plečiant savo kolonizacijas, kol galiausiai tapsi galinga ir didele tauta pagal 20 amžių.
Victoria yra strateginis žaidimas kuris vyksta kolonijinėje eroje, 19-ame amžiuje.Žaidėjas perima pasirinktos šalies kontrolę ir vadovauja pramonėje, politinėse reformose, kariniuose veiksmuose ir kolonizacijose.
kaip kūrėjai teigia, bus reikalingas patirtis politikoje, nes kiekvienas veiksmas gali turėti tam tikrų pasėkmių visame pasaulyje! Taip pat gyventojai reaguos į jūsų sprendimus, paremtus jų samoningumu, socialinės klasės, taip pat jų pasirengimą priimti arba sukilti prieš savo vyriausybę.Taigi būkit atsargūs prieš priimdami bet kokį sprendimą.
Jei susidomėjote šiuo žaidimu galite pasiskaityti angliškai originaliame žaidimo tinklapyje www.victoria2.com
kur galesite rasti aipe žaidime esančius dalykus:
♦Industrilizaciją;
♦Kariavimą;
♦Politiką;
♦Biudžetą;
♦Colonizavimą;
♦Šalis;
♦Diplomatiją;
♦Idealogiją;
♦Populiaciją;
♦Technologijas;
♦Prekybą.

Išankstiniai reikalavimai:
Operacinė: Windows XP/Vista/Windows 7 Procesorius: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
Vieta diske: 2 GB RAM Hard disk space: 2 GB Available HDD Space
Video: NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900 Direct X-compatible sound card DirectX® 9 3-button mouse, keyboard and speakers Internet connection for multiplayer

Cia matysite iš žaidimo kelis filmukus :). Aš manau, kad šitas žaidimas tikrai geresnis už jos pirmtakę ir tiku, kad sulauks pasisekimo, jei jam nepakiš kojos klaidos! 😀