„Paradox Interactive“ paskelbė, kad po beveik 7 metų pertraukos (jei neskaičiuosime vieno papildymo) į kompiuterius jau visai netrukus sugrįš „Victoria“ žaidimo pasaulis.

„Victoria 2“ žaidimo kūrimo darbai buvo oficialiai pabaigti ir žaidimas ką tik tapo auksiniu. Ta proga jau prasidėjo ir išankstinė prekyba. Šiuo metu žaidimą galimą įsigyti „Games Planet“ (kaina – ~145lt), „Impulse“ (kaina – 138 lt), „GamersGate (kaina ~137 lt), Game.co.uk (kaina – ~104 lt), Amazon.co.uk (kaina – ~104 lt) parduotuvėse.

Jei nuspręsite iš anksto pirktis skaitmeniniu pavidalu, su žaidimu kartu taip pat gausite:
[li]žaidimo garso takelį;[/li][li]papildomą išskirtinį takelį, pavadinimu „Lament for the Queen“ (tokį drąsiai galima groti pasaulinio lygio operos teatruose!);[/li][li]vartotojo vadovą;[/li][li]techninį vadovą;[/li][li]pasaulio žemėlapį;[/li][li]forumo kodus, kurie duoda priėjimą prie strategijos vadovo (angl. Strategy Guide), kai tik žaidimas bus išleistas.[/li]
Taip pat šia proga buvo išleistas ir žaidimo reklaminis filmukas, kurį galite pasižiūrėti žemiau.

Žaidimas parduotuves pasieks jau rugpjūčio 13 dieną ir bus skirtas išskirtinai PC platformai.

„Victoria 2“, kaip ir jo pirmtake, teks persikelti į 19-ą amžių – kolonizavimo erą. Žaidėjui teks naudotis įvairiomis diplomatinėmis subtilybėmis, darbų skirstymais savo pavaldiniams, kad tik pavyktų sukurti kuo didesnę ir nuostabesnę imperiją.