„Valve“ surengtame renginyje Sietle, JAV, kompanijos prezidentas Geibas Niuvelas (Gabe Newell) pareiškė, jog jie tikrai nėra susirūpinę dideliu piratavimo lygiu asmeniniuose kompiuteriuose.

Būtent tokią nuomonę jis išsakė atsakydamas į užduotą klausimą: „Kuomet mes išvardijome dalykus, kurie sukelia daugiausia problemų mūsų verslo srityje, tai piratavimas tikrai nepakliuvo į šį sąrašą“.

Tokia Geibo nuomonė yra gan priešinga tam, ką mes dažniausiai girdime iš žaidimų kompanijų, ypatingai tų, kurios dirba PC rinkoje. Jo nuomone, „Steam“ platforma yra būtent tas veiksnys, kuris apsaugo kompaniją nuo žalingo piratavimo poveikio.

„Mes turime labai gerą infrastruktūrą, kuri ypatingai apsunkina žmonėms piratavimą. Tačiau daug svarbesnis dalykas yra mūsų užmegztas ilgalaikis ryšys su žaidėjais. Bandyti piratauti kurį nors vieną žaidimą yra gan pavojinga, kadangi jeigu mes pagausime, tuomet jūs ne tik negalėsite naudotis daugelio žaidėjų režimu, bet ir prarasite visus savo originalius „Steam“ žaidimus“, – kalbėjo jis.