„Valve“ atsisakė platinti savo „Steam“ internetinėje parduotuvėje platformerio „Mutant Mudds“, kuris neseniai buvo Nintendo 3DS ekskliuzyvas, o dabar išleistas asmeniniams kompiuteriams.

Kodėl taip pasielgė, kompanija komentarų nedavė, o štai žaidimo kūrėjo „Renegade Kid“ vienas iš kūrėjų Jools Watsham ironiškai pareiškė, jog „Mutant Mudds“ matyt nėra tinkamas žaidimas „Steam“ platinimo tarnybai :(“. 

„Renegade Kid“ dabar kreipėsi į GOG.com ir GamersGate internetines parduotuves. Pastaroji su malonumu sutiko platinti žaidimą.

Tiesa, patys žaidimo kūrėjai nepasiduoda ir tikisi, jog žaidimas pasirodys ir „Steam“ platinimo tarnyboje, kuri, kol kas, užima didžiausią žaidimų platinimo internete rinkos dalį.

Kol nėra aišku, kodėl „Valve“ priėmė tokį sprendimą, „IndieGameMag“ viešai pasvarstė, kad toks sprendimas galėjo būti priimtas dėl kokių nors problemų, kai žaidimas iš Nintendo 3DS buvo perkeltas į asmeninius kompiuterius. „Steam“ valdanti kompanija savo ruožtu jau anksčiau teigė, jog yra gerinama žaidimų priėmimo sistema ir kaip yra bendraujama su kūrėjais.