Atrodo, kad pakliūti į milžinišką žaidimų kūrimo kompanija, tokia kaip „Bethesda“, yra, praktiškai, neįgyvendinama užduotis. Tačiau devyniolikos metų vaikinas Alexander J. Velicky sugalvojo būdą, kaip tai įgyvendinti.

Jis nusprendė įgyvendinti savo labai ambicingą „The Elder Scrolls V: Skyrim“ modifikaciją „Falskaar“. Ir jis tai padarė – Alexander’is sukūrė 25 valandų ilgio kampaniją, o modifikacijos žemėlapis užima net trečdalį viso „Skyrim“ žemėlapio dydžio. Į svajonės įgyvendinimo pradžią jaunuolis investavo net 2 000 valandų.

Alexander’is turėjo ir apie 100 pagalbininkų. 29 iš jų tapo veikėjų įgarsintojais, kurie suteikė balsą net 54 veikėjams. Galų gale, ši įspūdinga modifikacija turi net savo nuosavą garso takelį.

Vaikinas labai dėkoja savo tėčiui, kuris ne tik jį išlaikė visą modifikacijos kurimo laiką, bet ir palaikė jį bei leido dirbti tiek, kiek jam reikia. Pats Alexander’is suvokia, jog jo modifikacija toli gražu nėra tobula, tačiau jis tiki, jog jau yra pastebėtas kompanijos „Bethesda“.

„Falskaar“ jau pasirodė, ją galite rasti