Vaiduokliškąjį detektyvą „Murdered: Soul Suspect“ sukūrusi studija „Airtight Games“ užvėrė savo duris. Tokią ne kokią žinią pranešė portalas „Geekwire“.

Iš pradžių šia informacija buvo kiek suabejota, tačiau netrukus po to, kai pasklido kalbos apie šios studijos, įsikūrusios Redmondo mieste, Vašingtono Valstijoje uždarymą, jos „Twitter“ paskyroje pasirodė akivaizdžios atsisveikinimo žinutės: „Ačiū visiems gerbėjams, šeimai, draugams ir kolegoms, kurie palaikė mus per pastaruosius 10 metų“.

„Ačiū visiems nuostabiems žmonėms, kurie dirbo prie „Dark Void“, „Quantum Conundrum“, „Murdered“, „Soul Fjord“, „Pixld“ ir „DerpBike“, – rašoma „Twitter“.

Tinklapis „GameSpot“ pabandė susisiekti su studija elektroniniu paštu, tačiau gavo automatinę žinutę, jog toks el. pašto adresas nebeegzistuoja ir kad žinutės pristatymas nepavyko. „Geekwire“ taip pat pabandė susisiekti, tačiau irgi nesėkmingai. Nuvykus į studijos būstinę Redmonde paaiškėjo, kad visa biuro įranga parduodama su didelėmis nuolaidomis, o prie pastato esantis ženklas nurodė, kad „Airtight Games“ yra uždaroma.

Balandžio mėnesio pradžioje „Airtight Games“ pareiškė atleidžianti 14 darbuotojų dėl vykdomos būtinos restruktūrizacijos. Tuo pat metu studija paskelbė, jog ieško partnerių būsimiems ateities žaidimams išleisti. Regis „Airtight Games“ jau ankščiau turėjo finansinių sunkumų su kuriais nebepajėgė kovoti. Ką gi, išties gaila. Visuomet liūdna, kai užsidaro talentingų kūrėjų studijos. Galime tepalinkėti jiems sėkmės ieškant darbo vietos kitose talentingose studijose.

„Murdered: Soul Suspect“ debiutavo prieš mažiau nei mėnesį „Xbox 360“, „Xbox One“, „PlayStation 3“, „PlayStation 4“ bei „PC“ platformoms. Kritikai įvertino žaidimą labai vidutiniškai. Nors idėja valdyti vaiduoklį ir tirti savo mirties aplinkybes visai įdomi, tačiau žaidimas pasirodė pernelyg trumpas ir neturintis jokios peržaidžiamumo vertės.