„Epic Games“ ir „Valve“ pranešė, kad dėl naujos pasirašytos sutarties, visi žaidimai ateityje naudojantys „Unreal Engine 3“ variklį galės lengvai naudoti „Steamworks“ sistemą.

„Steam“ toliau populiarėja ir kiekvieną mėnesį šią sistemą pradeda naudoti vis daugiau žaidimų. Ši sistema užtikrina patogius automatinius atnaujinimus, pasiekimų sistemą, žaidimų match‘ų kūrimą, patogią bendravimo sistemą, apsaugą nuo piratavimo, galimybę kurti DLC papildymus ir daugybę kitų funkcijų.

„Unreal“ technologiją naudoja tokie puikūs žaidimai kaip „Batman: Arkham Asylum“ bei „BioShock“, tačiau šie žaidimai nenaudoja „Steamworks“ sistemos. Tačiau nuo dabar visi „Unreal Engine 3“ naudojantys žaidimai tai galės lengvai padaryti.

„Epic technologija yra labiausiai paplitusi tarp variklių industrijoje ir naudojama daugelio geriausių žaidimų kūrėjų per pastaruosius 10 metų“, – sakė „Valve“ įkūrėjas Gabe Newell. „Tai didelė garbė įtraukti Steamworks sistemą į Unreal Engine 3 variklį“.

„Epic“ jau naudojosi „Steam“ paslaugomis, leisdama aktyvuoti žaidėjams savo turimą „Unreal Tournament 3“ kopiją „Steam“ sistemoje. Kompanija prieš kurį laiką taip pat leido išbandyti pilną žaidimą visiškai nemokamai trys kartus savaitgalį. „Epic“ toliau ketina palaikyti glaudžius ryšius su „Steamworks“ ir naudotis jos puikiomis funkcijomis.