Dar visai neseniai „Unreal Engine 3.0“ žengė į „Steam“ sistemą. Dabar tuo pačiu keliu pasuko ir nemokamas žaidimų kūrimo įrankis „Unreal Development Kit“.

Prieš kurį laiką „Unreal Engine 3.0“ buvo pristatytas žaidėjų bendruomenei kaip nemokamas žaidimų kūrimo įrankis. Šis variklis toliau plečiasi, nes „UDK“ kūrimo įrankiai nuo šiol turi kelias naujas galimybes – „Scaleform“ ir „Steamworks“ palaikymą.

Galingiausio ir populiariausio variklio „Unreal Engine 3.0“ kūrėja „Epic“ pabrežė, kad didžiausia ir populiariausia PC žaidimų platforma pasaulyje „Steam“ žaidėjams atvers naujas galimybes kurti žaidimus ir galbūt net juos platinti. „Steam“ užtikrina draugų sistemas, paprastą match‘ų rengimą ir daugybę kitų naudingų funkcijų, kurios buvo „Team Fortress 2“ bei „Left 4 Dead“ žaidimuose.

Kita nauja šio įrankio naujovė, tai „Scaleform“. Ši sistema padės sutvarkyti kuriamo žaidimo klaidas, sukurti daug geresnę optimizaciją, palengvinti jo veikimą, pridės naujų galimybių kaip tobulesnis apšvietimas.

Naują „Unreal Development Kit“ versiją kartu su „Steamworks“ bei „Scaleform“ atnaujinimais galite atsisiųsti čia.